Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Gameri mali tento rok naozaj sviatok. 19. novembra sa totiž dostala do predaja očakávaná herná konzola PlayStation 5. Hráčov už na prvý pohľad zaujala aj svojím elegantným vzhľadom. A ako píše aj portál GiveMeSport, práve ten do určitého momentu hral do karát milovníkovi videohier z Taiwanu.

Na úplnom začiatku príbehu však bol iný hráč menom Jin Wu, ktorý si v bežných obchodoch PlayStation 5 nedokázal objednať, keďže bola beznádejne vypredaná. Hľadal teda po rôznych bazároch.

Napokon na jednom z nich konzolu skutočne objavil a kontaktoval predávajúceho. Keď sa ale v telefóne ozval ženský hlas, Wu si najprv myslel, že ide o podvod. Žena totiž neznela ako zanietená hráčka videohier. Pri prevzatí konzoly sa ale stretol s mužom v stredných rokoch, ktorý podľa neho už na prvý pohľad videohry miloval.

https://www.facebook.com/jinjin.wu.3/posts/3931589763538125

Kúpu konzoly sprevádzalo klamstvo

Jina, samozrejme, zaujímalo, prečo muž konzolu predáva. Odpoveďou mu bola tragikomická historka. Mužova manželka by totiž nikdy nesúhlasila s tým, aby si PlayStation 5 kúpil. Gamer teda prišiel so sofistikovaným klamstvom. Svoju ženu presvedčil, že konzola je v skutočnosti zvlhčovač vzduchu.

To bol jediný spôsob, ako vysnívané „playko“ do domu dostať. A ako sme napísali vyššie, túto lož podporil aj sofistikovaný dizajn konzoly (vďaka nemu konzola naozaj zvlhčovač vzduchu pripomína). Žena však túto lesť prekukla. Keď muž tento príbeh líčil, v očiach sa mu údajne zračil veľký smútok a bolesť.

Evidentne sa s konzolou nerád lúčil. Jin Wu tak okrem vytúženej PlayStation 5 dostal aj pozoruhodný príbeh, s ktorým sa (ako inak) pochválil aj na sociálnych sieťach. Na nich si jeho príspevok získal veľkú popularitu mnohých ľudí, ktorých na jednej strane pobavil, ale zároveň aj vzbudil súcit nad osudom nešťastného gamera.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť