Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.3.2023
sk
Vieroslava
cz
Arnošt, Ernest

Gameri mali tento rok naozaj sviatok. 19. novembra sa totiž dostala do predaja očakávaná herná konzola PlayStation 5. Hráčov už na prvý pohľad zaujala aj svojím elegantným vzhľadom. A ako píše aj portál GiveMeSport, práve ten do určitého momentu hral do karát milovníkovi videohier z Taiwanu.

Na úplnom začiatku príbehu však bol iný hráč menom Jin Wu, ktorý si v bežných obchodoch PlayStation 5 nedokázal objednať, keďže bola beznádejne vypredaná. Hľadal teda po rôznych bazároch.

Napokon na jednom z nich konzolu skutočne objavil a kontaktoval predávajúceho. Keď sa ale v telefóne ozval ženský hlas, Wu si najprv myslel, že ide o podvod. Žena totiž neznela ako zanietená hráčka videohier. Pri prevzatí konzoly sa ale stretol s mužom v stredných rokoch, ktorý podľa neho už na prvý pohľad videohry miloval.

https://www.facebook.com/jinjin.wu.3/posts/3931589763538125

Kúpu konzoly sprevádzalo klamstvo

Jina, samozrejme, zaujímalo, prečo muž konzolu predáva. Odpoveďou mu bola tragikomická historka. Mužova manželka by totiž nikdy nesúhlasila s tým, aby si PlayStation 5 kúpil. Gamer teda prišiel so sofistikovaným klamstvom. Svoju ženu presvedčil, že konzola je v skutočnosti zvlhčovač vzduchu.

To bol jediný spôsob, ako vysnívané „playko“ do domu dostať. A ako sme napísali vyššie, túto lož podporil aj sofistikovaný dizajn konzoly (vďaka nemu konzola naozaj zvlhčovač vzduchu pripomína). Žena však túto lesť prekukla. Keď muž tento príbeh líčil, v očiach sa mu údajne zračil veľký smútok a bolesť.

Evidentne sa s konzolou nerád lúčil. Jin Wu tak okrem vytúženej PlayStation 5 dostal aj pozoruhodný príbeh, s ktorým sa (ako inak) pochválil aj na sociálnych sieťach. Na nich si jeho príspevok získal veľkú popularitu mnohých ľudí, ktorých na jednej strane pobavil, ale zároveň aj vzbudil súcit nad osudom nešťastného gamera.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje