Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Milovníkov festivalov poteší táto správa. Slovenské železnice vypravia vlaky na Pohodu

Cestujúcich prekvapí tajný hosť.


Leto je tu a mnohí z nás sa už nevedia dočkať hudobných festivalov, ktoré nás ešte len čakajú. Pohoda je považovaná za najväčší festival na Slovensku a tento rok sa uskutoční od 11.-13. júla.

Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK), ktorá je ekologickým dopravným partnerom festivalu, informovala na svojej webovej stránke, že vypraví dva mimoriadne vlaky vo štvrtok 11. júla na trase Bratislava – Trenčín a Košice – Trenčín.

Ako spoločnosť ďalej informuje, ďalšie dva vlaky vypraví v nedeľu 14. júla, keď dopravu posilní v opačnom smere. Nebude chýbať ani kyvadlová doprava na stanici v Trenčíne smerom na letisko.

Tajný hosť

Pre tých, ktorí budú cestovať na festival z metropoly východu, si spoločnosť pripravila prekvapenie vo forme špeciálneho hudobného hosťa, ktorého meno ešte nechce prezradiť. Tento zážitok si budeš môcť užiť v spoločenskom vozni. Lístky na tieto vlaky si zakúpiš výhradne na stránke Pohody.

Železničná spoločnosť Slovensko pripravuje aj špeciálne vlaky pre nadšencov festivalu Východná. Viac informácií zistíš na stránke slovenských železníc alebo festivalu.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.