Miluješ pizzu? Pizzeria si pre budúce nevesty pripravila súťaž o bláznivý svadobný balíček

Spoločnosť Chicago Town predstavila súťaž o pizzový svadobný balíček.

Zdroj: Alan Hardman / unsplash.com

Svadba – jedna z najdôležitejších a najprepracovanejších vecí v živote. Je to udalosť, na ktorej záleží aj na tom najmenšom detaile – či budú kvety ladené do ružova, alebo budú lososové, či si na švédskych stoloch nájdu hostia štyri alebo tri druhy šalátu alebo, či bude stačiť objednať iba dve tony koláčov.

Ako asi všetko, aj svadbu prežívajú intenzívnejšie ženy. Každá predsa sníva o tom, že si raz oblečie tie najkrajšie svadobné šaty, pôjde po červenom koberci a družičky ju budú obsypávať lupienkami ruží. Teda, ale ak sa medzi vami nájde aj výnimka, potom čítajte ďalej.

Bride GIF by The Hills - Find & Share on GIPHY

Spoločnosť Chicago Town predstavila súťaž pre snúbencov o svadobný balíček v štýle pizza. Súčasťou výherného balíčka sú medové týždne v Chicagu, šesťposchodová torta zložená z rôznych druhov pizze a čerešničkou na pizzovej torte sú špeciálne svadobné šaty. Strihom boli inšpirované Rihanninými ikonickými šatami z roku 2018 na Met Gala – vlečka, padnuté ramená, odhalený dekolt. Tieto svadobné šaty však tradičnú bielu doširoka obišli a zamenili ju za čosi extravagantnejšie.

Pri pohľade na motív pizze ostanú svadobní hostia určite hladní, a ak by niekoho žalúdok zaváhal, chutný doplnok – jedlá svadobná kytica z pizzových slimáčikov, mu slinky určite nazbiera.

Možno sa pýtate, ako táto myšlienka prišla na svet. O tomto nápade rozhodlo 2 000 Britov, ktorí svojimi hlasmi jednoznačne vyjadrili podporu tohto bláznivého nápadu. Spoločnosť Chicago Town vychádzala z výskumov, ktoré ukázali, že hostia na svadbe považujú za najdôležitejšie jedlo, dokonca oveľa dôležitejšie ako samotné svadobné šaty.

Rachel Bradshaw, manažérka značky Chicago Town, sa pre LadBible vyjadrila, že svadby sú koniec-koncov, oslavou lásky, ale zdá sa, že ľudia sú posadnutí dokonalosťou tohto dňa vo všetkom – aj v jedle. Ďalej prezradila, že výsledky ich nového výskumu ukázali, že až 64 % Britov by na svadby chodilo radšej, keby sa tam podávala pizza.

Súťaž momentálne ešte stále prebieha, takže všetci snúbenci, ktorí milujete pizzu a dosahujete potrebnú dávku šialenosti, máte šancu prihlásiť sa.

Frontpage Chances GIF - Find & Share on GIPHY

Zdroj: ladbible.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pokojná rodinná dovolenka sa v lákavej komédii mení na bláznivú jazdu plnú šialených situácií

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME