Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 2.2.2023
sk
Erik, Erika
, Erich
cz
Nela

Kultové slovenské arašidové chrumky milujú deti všetkých vekových skupín. V detstve nám ich kupovala babka s dedkom, keď sme u nich trávili letné prázdniny a už okolo 16-tej hodiny sme boli hladní a nedokázali sme vydržať do večere. Počas puberty sme ich jedli spolu so spolužiakmi a prvými láskami na izbe počas školy v prírode pri hraní kariet a fľašky a dnes nám ich v niektorých krčmách prinesú v piatok večer ako pochúťku k pivu s kamošmi. Na každej narodeninovej alebo silvestrovskej oslave nájdeš misku s chrumkami. Chrumky nás sprevádzajú životom, nemálo z nás má s nimi spojené nezabudnuteľné zážitky. Chrumky sú proste stálicou v našom potravinovom reťazci. V strednej Európe asi niet človeka, ktorý by ich nepoznal a komu by nechutili. Chrumky sú jedinečné a vo svete nemajú obdobu. Ak máš zahraničných kamarátov, daj im ich ochutnať a uvidíš, že ich budú zbožňovať aj oni a budú ťa prosiť, aby si im ich aspoň raz do roka poslal poštou.

https://www.instagram.com/p/BbZTq2XHlw_/?taken-by=funnysox101
instagram.com

Naše chrumky sú také populárne, že nepotrebujú žiadnu reklamu a ani nový dizajn na obal, ktorý sa od roku 1974 vôbec nezmenil. Dokonca firma, ktorá ich vyrába v Nitre, nemá ani len marketingové oddelenie či vlastnú webovú stránku a napriek tomu ročne zarábajú milióny eur. Kvalita a tradícia sa jednoducho predávajú samé.

https://www.instagram.com/p/BchY_f2HNJZ/?taken-by=funnysox101
instagram.com

Túto skutočnosť využili šikovné slovenské hlavy a chrumky preniesli na ponožky. Značka FunnySOX si požičala dizajn obalu s bielo-modro-červenými pásikmi s nápisom chrumky a predávajú ich v dvoch verziách, jednu s červeným a druhú s modrým lemovaním.

https://www.instagram.com/p/Bb6cA8ZHVkC/?taken-by=funnysox101
instagram.com

Celý chrumkový koncept vyšperkovali do detailov a ponožky s chrumkovým motívom sa predávajú v originálnom plastovom obale od chrumiek! Takže predtým než si ich po prvýkrát natiahneš na nohy ich musíš otvoriť roztrhnutím obalu ako keď otváraš sáčok chrumiek. Ak ti ešte chýba nejaký vianočný darček, tak šup-šup, ponožky s chrumkami sú trefou do čierneho.

https://www.instagram.com/p/Bbt-rgUn58B/?taken-by=funnysox101
instagram.com

Zdroj: medialne.etrend.sk
Titulná fotka: ekonomika.sme.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť