Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka
Zdroj: ©CinemArt SK

Mimoni sa vracajú! V novom filme skrížia cestu známemu záporákovi

Animovaná komédia Mimoni 2: Zloduch prichádza dorazí do kín ešte tento mesiac.

Obľúbení Mimoni sa vracajú v novom celovečeráku s podtitulom Zloduch prichádza. O jeho réžiu sa postaral autor jednotky Kyle Balda v spolupráci s Bradom Albesonom. Dostaneme v kine zábavný animák pre celú rodinu?

Mimoni opäť na scéne

Mimoni sa stále snažia nájsť toho najväčšieho zloducha, ktorému by mohli slúžiť. Vo svojom hľadaní natrafia na 12-ročného chlapca menom Gru, ktorý žije len so svojou matkou.

Gru je fanúšikom tímu záporákov Vicious 6 a jeho snom je byť dostatočné zlý na to, aby sa k nim mohol pridať. Stretnutie s Mimoňmi mu zásadným spôsobom zmení život.

CinemArt SK

Dostaneme zábavný sequel?

Prvý diel Mimoňov vstúpil do kín v roku 2015, odniesol si relatívne dobré recenzie, ale hlavne sa ukázal byť neuveriteľne finančne výnosným. Oproti rozpočtu 74 miliónov totiž dokázal na tržbách nahromadiť viac ako miliardu dolárov (konkrétne 1,159 miliardy).

Rodinky s deťmi sa na film len tak hrnuli a väčšinou z kín odchádzali mimoriadne spokojné. Bolo teda jasné, že sequel nás neminie, no napokon sme si naň počkali zrejme trochu dlhšie, ako by si fanúšikovia želali.

YouTube video

Mimoni 2: Zloduch prichádza má iste tiež ambíciu zopakovať úspech originálu. A zdá sa, že by sa to naozaj mohlo podariť. Dvojka bude evidentne obsahovať všetko, čo fungovalo v prvej časti, a snáď aj niečo navyše. Isté však je, že rodinky do kín opäť vyrazia. A nielen oni. Druhých Mimoňov si určite radi užijú aj priaznivci prvého dielu, keďže výrazný prepad v kvalite nás očividne nečaká.

V originálnom znení postavičkám prepožičali hlasy Steve Carell, Pierre Coffin, Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Julie Andrews, Alan Arkin či RZA. Mimoni 2: Zloduch v kinách uvidíme od 30. júna.

CinemArt SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.