Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 9.12.2022
sk
Izabela
cz
Vratislav
Zdroj: ©CinemArt SK

Mimoni sa vracajú! V novom filme skrížia cestu známemu záporákovi

Animovaná komédia Mimoni 2: Zloduch prichádza dorazí do kín ešte tento mesiac.

Obľúbení Mimoni sa vracajú v novom celovečeráku s podtitulom Zloduch prichádza. O jeho réžiu sa postaral autor jednotky Kyle Balda v spolupráci s Bradom Albesonom. Dostaneme v kine zábavný animák pre celú rodinu?

Mimoni opäť na scéne

Mimoni sa stále snažia nájsť toho najväčšieho zloducha, ktorému by mohli slúžiť. Vo svojom hľadaní natrafia na 12-ročného chlapca menom Gru, ktorý žije len so svojou matkou.

Gru je fanúšikom tímu záporákov Vicious 6 a jeho snom je byť dostatočné zlý na to, aby sa k nim mohol pridať. Stretnutie s Mimoňmi mu zásadným spôsobom zmení život.

CinemArt SK

Dostaneme zábavný sequel?

Prvý diel Mimoňov vstúpil do kín v roku 2015, odniesol si relatívne dobré recenzie, ale hlavne sa ukázal byť neuveriteľne finančne výnosným. Oproti rozpočtu 74 miliónov totiž dokázal na tržbách nahromadiť viac ako miliardu dolárov (konkrétne 1,159 miliardy).

Rodinky s deťmi sa na film len tak hrnuli a väčšinou z kín odchádzali mimoriadne spokojné. Bolo teda jasné, že sequel nás neminie, no napokon sme si naň počkali zrejme trochu dlhšie, ako by si fanúšikovia želali.

Mimoni 2: Zloduch prichádza má iste tiež ambíciu zopakovať úspech originálu. A zdá sa, že by sa to naozaj mohlo podariť. Dvojka bude evidentne obsahovať všetko, čo fungovalo v prvej časti, a snáď aj niečo navyše. Isté však je, že rodinky do kín opäť vyrazia. A nielen oni. Druhých Mimoňov si určite radi užijú aj priaznivci prvého dielu, keďže výrazný prepad v kvalite nás očividne nečaká.

V originálnom znení postavičkám prepožičali hlasy Steve Carell, Pierre Coffin, Taraji P. Henson, Michelle Yeoh, Jean-Claude Van Damme, Lucy Lawless, Dolph Lundgren, Danny Trejo, Russell Brand, Julie Andrews, Alan Arkin či RZA. Mimoni 2: Zloduch v kinách uvidíme od 30. júna.

CinemArt SK

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť