Miri Vlček prehovoril o zásnubách. Takáto je pravda o tom, či jeho priateľka povedala áno

Pred pár dňami sa na Instagrame objavila fotka, ktorá okamžite vyvolala lavínu špekulácií.


Ak si si myslel, že sa u Miriho Vlčeka konečne schyľuje k svadbe, tak ťa sklameme. Alebo pobavíme? Tento párik sa totiž opäť postaral o poriadne rozruch a ich fanúšikovia nevedeli, čo si majú myslieť.

ČLÁNOK POKRAČUJE POD REKLAMOU

Pred pár dňami sa na Instagrame objavila fotka, ktorá okamžite vyvolala lavínu špekulácií. Michaela, Miriho mladá partnerka, ukázala ruku s prsteňom na tom „správnom“ prste a k tomu pridala anglický popis „I Said Yes“. Celé to pôsobilo ako romantické zásnuby, ale ako sa ukázalo, nebolo všetko tak, ako sa zdalo.

Keď sa portál Odzadu.sk veľkú novinku pýtal samotného Miriho Vlčeka, ten ich okamžite vyviedol z omylu. „Ja neplánujem nič. Povedal som, že už nebudem nič sľubovať, že je niečo navždy alebo tak. To, čo príde, bude, keď to tak budem cítiť. Keď bude všetko v pohode, bude sa nám dariť a budeme spolu šťastní, tak možno, že bude svadba. Ale nič nehovorím,“ povedal otvorene.

A prečo taký opatrný postoj? Aj na to mal odpoveď: „Zatiaľ sa mi vôbec nechce do toho ísť, lebo som už dvakrát rozvedený, takže… Dosť som sa spálil a som v týchto veciach opatrný.“

„Uvidíme, čo všetko prinesie. Nechávam to zatiaľ voľné,“ uzavrel Miri.

Nie je to pritom prvýkrát, čo dvojica „zahrala“ na city verejnosti. Len nedávno šokovali svojím údajne náhlym rozchodom, ktorý sa však ukázal ako plánovaná provokácia. „Nie je to pravda. Chceli sme vidieť Mikelinu reakciu a bola presne taká, ako sme si mysleli. Veľmi sa vytešovala a robila hneď LIVE a riešila nás v podcaste. Obaja to s priateľkou chápeme, pretože ona rukami zarábať nevie, ale papuľou áno. Čiže my jej zarábame peniaze, pretože Mikele ide papuľa len o nás,“ vysvetlil vtedy Miri.

Zlé správy pre slovenských rockerov: Známy domáci festival na poslednú chvíľu nečakane stopli

Odporúčame prečítať:

Zlé správy pre slovenských rockerov: Známy domáci festival na poslednú chvíľu nečakane stopli


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA