Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.3.2024
sk
Anežka
cz
Anežka
, Agnes, Ines

Mirka vyštvala Adama, teraz za to pyká. Diváci farmárke posielajú nevraživé odkazy

Ľudia ju nazvali aj "bezcitnou hyenou".


Divákov 15. série šou Farma nedávno šokovala nemilá správa. Po psychickom nátlaku ostatných farmárov zo súťaže odstúpil Adam. 42-ročný kováč, ktorý si divákov podmanil tvrdou prácou a silnými morálnymi zásadami, bol horúcim adeptom na víťaza, kvôli čomu okolnosti jeho odchodu mnohým ležia v žalúdku.

Za všetko mohli peniaze. Adam vyhral súťaž s Fretkou Betkou a získal možnosť navštíviť s hospodárom Martinom takzvané „šialené potraviny“. Tam nakupoval pomocou vysávača. V závere ho Alica postavila pred náročnú dilemu – buď odíde naspäť na farmu len s nákupom, alebo aj so zlatou vstupenkou do semifinálového týždňa. Adam si vstupenku zobral, čím z výherného konta odčerpal 10 000 eur.

Farmári zúrili, Adama izolovali

Keď sa suma na výhernom konte znížila zo 66 500 eur na 56 500 eur, farmárom padla sánka. Fakt, že Adam „nehral fér“ a bez akejkoľvek konzultácie svojho rozhodnutia prijal Alicinu ponuku, ich nanajvýš rozzúril. Treba dodať, že farmár sa musel rozhodnúť na mieste a na radenie nedostal priestor. To však jeho spoluhráči nebrali do úvahy a na čele s temperamentnou Mirkou ho začali psychicky deptať.

Mirka s Adamom mali doposiaľ pomerne vrúcny vzťah, svojím rozhodnutím ju ale na plnej čiare sklamal. Kontrolórka kvality preto iniciovala „vzburu“ a podnecovala aj ostatných, aby Adama izolovali. To už beztak vyčerpaného štyridsiatnika zlomilo. Na noc sa odobral do duelantskej chatky a následne zo súťaže odstúpil.

Mohlo by ťa zaujímať:

Šikana v šou Farma? Fanúšikovia spisujú petíciu, takto sa vyjadril dotknutý Adam

Zo straty favorita vinia Mirku

Adamovi fanúšikovia, ktorých rozhodne nie je málo, vinia zo straty svojho favorita práve Mirku a na sociálnych sieťach jej to dávajú pekne vyžrať. Negatívne sa vyjadrujú nielen o nej, ale aj na konto jej zosnulého manžela. „Po dnešnej časti mi ťa už vôbec nie je ľúto. Zaslúžiš si všetko, čo sa ti stalo! Si obyčajná bezcitná hyena!“ odkázal jej niekto na Instagrame.

„Nie Adam ukázal, že majú mladí rozhadzovať peniaze. To ty a Lucia ste ukázali deťom, a hlavne tým svojim, že pre hlúpych 10 000 € môžu niekoho šikanovať. Že to je cena, ktorá stojí za to ničiť niekoho psychicky. Ak je niekto hnoj, hádajte, kto to je. A nie je to Adam,“ napísal ďalší. „Hlupaňa, prajem ti len to najhoršie,“ odznelo v inom komentári.

Mnohí neverili vlastným očiam, že to bola napokon práve ona, ktorá po Adamovom odchode získala inkriminovaný zlatý lístok. Podľa nich nemá v sebe kúska hanby.

Markíza nezasiahla

Fanúšikov okrem Mirkinho správania zarazil aj fakt, že sa štáb celej veci len nečinne prizeral a nezasiahol. Nazdávali sa, že ide o psychickú šikanu, preto mala Markíza okamžite zakročiť. PR manažérka televízie Zuzana Ďuricová v oficiálnom stanovisku vysvetlila, že niečo také z ich strany možné nebolo.

„Produkcia reality šou Farma nezasahuje do slobodného rozhodovania, prejavov a reakcií žiadneho z farmárov a ani do následkov, ktoré z týchto prejavov a rozhodnutí vznikajú v celej skupine farmárov, pokiaľ nie je ohrozený život alebo zdravie jednotlivcov. Uvedenú situáciu štáb vždy bezprostredne monitoruje a v prípade, že by malo dôjsť k ujme ktoréhokoľvek z účinkujúcich, je pripravený neodkladne zasiahnuť,“ uviedla.


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.