Miška, ktorú diváci šou Ruža pre nevestu určite neprehliadli, opustila reality šou vo ôsmej časti. Jej cesta za láskou skončila náhle po tom, čo vyplávalo na povrch, že má účet na kontroverznej platforme pre dospelých, kde zdieľa aj odvážne fotografie. Napriek jej odhodlaniu sa jej nepodarilo získať Rasťovo srdce. Zdá sa však, že dlho sama neostala a už má po boku partnera, píše Markíza na svojom webe.
Teraz však prišla s prekvapivou novinkou — Miška sa vrátila k bývalému priateľovi. Pre Markízu povedala: „Áno, vrátila som sa k svojmu bývalému partnerovi, s ktorým som bola na nejaký čas rozídená, nakoľko som išla do Ruže. Avšak, vďaka tejto šou som si uvedomila, čo v živote v skutočnosti chcem. S partnerom máme v pláne rozšíriť si rodinku a chceli by sme spoločné dieťatko. Pozeráme už aj po väčšom bývaní. Je to výborný človek, dokáže sa postarať aj o môjho syna a stojí pri mne aj v najťažších chvíľach.“
Zdá sa, že kontroverzná účastníčka reality šou napokon našla vnútorný pokoj a istotu v náručí staronovej lásky. Spoločne plánujú nový začiatok — aj s výhľadom na prírastok do rodiny.

Šou Ruža pre nevestu má pre divákov prekvapenie
Tí, ktorí netrpezlivo očakávajú ďalší diel romantickej šou Ruža pre nevestu, si tento týždeň budú musieť trochu počkať. TV Markíza totiž dočasne pozmenila svoj klasický piatkový večerný program. Dôvodom je hokejová mánia, ktorá momentálne zachvátila celé Slovensko. Fanúšikovia šou sa však nemusia báť – televízia si pre nich pripravila špeciálne prekvapenie. Viac sa o tom dozvieš v článku nižšie.