Mladá Austrálčanka investovala do svojho tela už 26-tisíc dolárov. Raz by chcela vyzerať ako drak

Každý z nás má nejaký sen.

Zdroj: maxpixel.net, amber__luke / instagram.com

Mladí ľudia (častejšie dievčatá) zvyknú so svojím vzhľadom experimentovať. Skúšajú extravagantné účesy, tetovania, piercingy. Väčšina z nich z toho časom vyrastie a svoju vizuálnu stránku prispôsobí štandardom spoločnosti. Amber Luke z Austrálie nepatrí do tejto väčšiny.

Aký je rozdiel medzi fotkou vľavo a fotkou vpravo?

Desať rokov a 26 000 dolárov. Austrálčanka má len 24 rokov, živí sa robením piercingov, a do úpravy svojho tela stihla vraziť už 26 tisícok. Je dosť pravdepodobné, že jej modifikácie sa netrafia do vkusu každého.

Ako si každý všimne, Amber má asi celkom rada tetovania (má ich 130). Je nimi posadnutá natoľko, že sa povrch jej pokožky už takmer zaplnil a sotva má miesto na nové kérky. Našťastie má aj dve krásne očné buľvy, ktoré si taktiež nechala potetovať.

Nedávno si Austrálčanka priniesla z USA akrylové tesáky, ktoré majú jej extrémny výzor posunúť na ďalšiu úroveň. Stáli iba stovku a dajú sa jednoducho odstrániť. V blízkej dobe si Amber plánuje zaobstarať aj permanentný pár. Jej ultimátnym cieľom je vyzerať ako drak.

Možno za to môže nedostatok rodičovskej lásky, šikana alebo príliš veľa času stráveného sledovaním anime. Amber samu seba tituluje Blue-Eyes White Dragon, čo je názov monštra z anime a kartovej hry Yu-Gi-Oh! Keď sa niekto rozhodne stať sa Yu-Gi-Oh! kartičkou, tak vieš, že je zle!

Amber vraví, že už čoskoro ju čakajú návštevy tatérov, ktorí jej kérkami pokryjú celé celučičké telo. Čo potom? Takáto osôbka asi nikdy nebude spokojná so svojím výzorom a nedostatok miesta na nové tetovania bude len ťažko znášať. Nakoniec jej nezostane asi nič iné, ako ísť full-drak režim a zadovážiť si aj krídla…

Zdroj: unilad.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
19
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Komentáre 1

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Žena na internete zdieľala fotku svojho snubáku: Ľudia si všimli niečo celkom iné

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME