Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Mladá Britka má nezvyčajný fetiš. Čím viac plastických operácií má, tým viac sa sama sebe páči

Na splnenie svojho sna o ideálnom vzhľade minula už tisíce eur.


Niektorí ľudia neodolajú možnosti nechať si svoje telo vylepšiť rôznymi plastickými zákrokmi. Môžeme mať na to rôzne názory, ale v zásade platí, že so svojím telom si každý môže robiť, čo chce.

28-ročná Dolly z mesta Bath vo Veľkej Británii tomuto trendu tiež podľahla. Ešte pred niekoľkými rokmi vyzerala úplne prirodzene, ale svoju lásku k bábikám Barbie a herečke Marilyn Monroe sa rozhodla posunúť na inú úroveň.

Odjakživa chcela vyzerať tak ako ony a teraz si svoj sen splnila. Dodala, že to pre ňu predstavuje aj svojský fetiš. Čím viac plastík podstupuje, tým väčšie vzrušenie pociťuje. Jej cieľom je vyzerať ako atraktívna žena, ktorá ale pôsobí na ostatných trochu hlúpo.

Profimedia

V angličtine pre tento životný štýl existuje výraz „bimbo girl“. O priazeň mužov Dolly údajne problém nemá, mnohí z nich jej ale píšu dosť slizké správy. Prezradila tiež, že sa stretáva aj s odsúdením, a to najmä zo strany iných žien.

Podľa všetkého si z toho však nič nerobí a je rozhodnutá vo vylepšeniach pokračovať. Doteraz na plastiky minula už viac ako 10-tisíc libier (takmer 12-tisíc eur). Nuž, ako sme napísali v úvode, každého slobodná voľba.

Ako vyzerala Dolly pred plastikami, nájdeš v galérii:

Ilustračná fotografia | Autor: Profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť