Utorok 9.8.2022
sk
Ľubomíra
cz
Roman

Mladá Britka pokorila najväčšiu raňajkovú výzvu. Na posedenie zjedla 8-tisíc kalórií

Profesionálna jedáčka Leah Shutkever sa jedla rozhodne nebojí.


Ženy ľúbia papať. Jasné, na prvom rande si možno objedná šalát, ale len čo sa ubezpečí, že už jej neujdeš, zmení sa na Leah Shutkever a od stolov, cez stoličky, až po celý obsah chladničky ti zje komplet všetko. A ktože je to tá Leah Shutkever, pýtaš sa? Nuž, žena, ktorú by si rozhodne živiť nechcel.

23-ročná profesionálna jedáčka z anglického Oxfordshiru je jasným dôkazom toho, že aj nežné stvorenie môže skrývať obrovský apetít. Na konte má úctyhodných 26 zápisov v Guinnessovej knihe rekordov a všetky z nich – čo ťa asi neprekvapí – súvisia s jedlom. Toho sa Leah rozhodne nebojí, čo sa jej opäť raz podarilo dokázať v netradičnej výzve.

8-tisíc kalórií za menej ako desať minút

Osem tisíc kalórií alebo, keď si to rozložíme na drobné, päť vajec, päť párkov, päť porcií slaniny, päť paradajok, päť vyprážaných zemiakových placiek, päť krvavničiek, päť hrianok, päť porcií fazúľ v paradajkovej omáčke, a ak sa ti z toho ešte teraz netočí hlava, tak na záver aj päť porcií šampiňónov. Raňajky šampiónov… alebo všetkých ašpirantov na žlčníkový záchvat.

Mladá Britka pokorila najväčšiu raňajkovú výzvu, Leah Shutkever
Profimedia

Túto kalorickú nálož a najväčšiu raňajkovú výzvu v jednom spráskala mladá Britka za 8 minút a 2 sekundy, čím si na konto pripísala rekord číslo 27. Bývalá interiérová dizajnérka, ktorá sa rozhodla naplno venovať svojej vášni, a teda jedlu, má skutočne bezodný žalúdok. Konzumácia takýchto obrovských porcií si však môže vyžiadať svoju daň.

Ako píše portál Ladbible, vďaka jednej z podobných výziev skončila v nemocnici. Predsa len, zjesť na posedenie toľko, čo priemerné osadenstvo závodnej jedálne, to nie je len tak. Leah hovorí, že pravidelne trénuje, a to nielen preto, aby spálila prebytočné kalórie, ale aj preto, aby svoje telo udržala vo „funkčnom stave“. Tak čo, ešte stále vyzerá jej práca tak lákavo?

Mladá Britka pokorila najväčšiu raňajkovú výzvu, Leah Shutkever
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť