Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Karanténa nám už začína solídne udierať na hlavu. Prvé dni boli super, prvé dni boli fajn – človek si oddýchol, vypol, vypustil informáciu o globálnej pandémii z dutiny lebečnej a svoju pozornosť upriamil výhradne na to, čo sa dá vypiť a zjesť. Ale teraz? Teraz to už tak ružovo nevyzerá.

Chýba nám kontakt. Vybehnúť s kamošmi na pivo, objať ich, navrieskať na tetu v autobuse, ktorá doma nadáva na „tú dnešnú mládež“ a potom v rannej špičke kabelami zaberie štyri sedadlá… Proste taká tá klasická socializácia. Bežný rozhovor, pri ktorom slová nefiltrujú dve vrstvy bavlny.

Awkward Louise Belcher GIF by Bob's Burgers - Find & Share on GIPHY

V tejto situácii sa zdá, že páriky vyhrali lotériu. Tiež musia hniť doma, to áno, ale aspoň pri tom majú parťáka. Má ich kto pritúliť, pomojkať, a hlavne, má im kto podať ovládač, keď sa zakuklia do periny a zistia, že ho nechali na stolíku meter od nich. Proste paráda, fakt paráda… alebo?

Je to naozaj také super? Byť s niekým doma zavretý každý deň, celý deň, dvadsaťštyri hodín nepretržite?! Predsa len, tých osemdesiat manželských párov z Číny nepodalo po ukončení karantény žiadosť o rozvod len tak pre srandu králikov, že? Ľuďom totiž v domácej izolácii začína prepínať. A aj tým, ktorých ľúbime.

Mladá kaderníčka si kráti čas v karanténe po svojom

Niektorí cvičia stojky na hlave, iní plačú v kúte a potom sú tu tí, ktorí zneužívajú svoje drahé polovičky ako pokusných králikov. Jedným z týchto jedincov je aj Heidi Oley. Mladá kaderníčka z americkej Georgie sa stará zákazníkom o vlasy už viac ako 11 rokov. Za ten čas si nielenže vybudovala slušnú klientelu, otvorila si aj vlastný salón.

Práca jej, prirodzene, prirástla k srdcu. A teraz jej veľmi chýba. Tak veľmi, že sa blonďavá Američanka uchýlila k nepredstaviteľnému činu – schmatla svojho frajera a začala robiť účesy jemu. No nie sú to len také obyčajné účesy… veď uvidíte sami. Karanténu trávi pár na chate v lese, takže chudák chlapec nemá kam uniknúť.

Preto mu neostáva iné, ako podvoliť sa vôli svojej polovičky a venovať jej intímne chvíľky s jeho korunou krásy. Nuž, niekedy si život vyžaduje obety. Heidi, prirodzene, zverejňuje svoje kreácie na internete, kde si ich ľudia okamžite zamilovali. Doposiaľ si jej účesy vyslúžili tisícky lajkov a my veríme, že ich do konca karantény bude ešte podstatne viac.

Cindy Lou Who

George Washington

Účes na ples, 90. roky

Amy Winehouse

Princezná Leia a Baby Yoda

Kráľ vikingov

View this post on Instagram

My Viking king

A post shared by Heidi Oley (@heidileeoleyhair) on

Post Malone

Účes „pri konci sa mi pokazil fén“

Zdroj: heidileeoleyhair / Instagram 


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť