Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Na fajčenie marihuany majú ľudia rozličné názory. V niektorých štátoch je jej užívanie pre osobnú potrebu legálne, inde (ako napríklad aj na Slovensku) sa za jeden jediný joint môžeš dostať do veľkých problémov. Odborníci síce poukazujú na to, že fajčenie trávy organizmu príliš neprospieva, ale podľa všetkého je menej škodlivé než fajčenie tabaku.

Mám rada trávu. No a čo?

Vlny internetu teraz rozvírila 27-ročná Caitlin Fladager z kanadského Vancouveru. Ako píše aj portál The Sun, mladá mamička bez okolkov priznala, že si marihuanu rada dopraje (v Kanade je jej užívanie legálne). A nielen to. Tvrdí tiež, že jej fajčenie trávy pomáha byť lepšou matkou jej dvoch detí: Adriany a Jacka.

https://www.instagram.com/p/CK2cfztrbL9/

„Áno, mám dve deti. Áno, fajčím trávu,“ napísala na svojom instagramovom účte. Napísala tiež, že je kvôli tomu terčom odporu ostatných mamičiek. „Nikto sa nepozastavuje nad tým, keď nejaká matka povie, že si rada dá mamičkin džús, teda víno, keď sú jej deti v posteli. Ale keď matka povie, že fajčí trávu, tak sú všetci v obrovskom šoku,“ dodáva.

Pomohol jej dostať sa zo závislosti od alkoholu

Tvrdí tiež, že užívanie marihuany ju upokojuje, má vďaka nej lepší spánok, čistejšiu myseľ a nie je taká unavená. Výchovu svojich dvoch ratolestí tak zvláda oveľa jednoduchšie. Uviedla tiež, že nikdy jointy nefajčí pred deťmi, ale zapáli si, až keď spia. „Kedysi som mala problémy s alkoholom, ktorý veľmi ovplyvňoval moje správanie,“ zverila sa.Tráva mi pomohla prestať piť a aby som bola úprimná, preferujem fajčenie trávy pred pitím alkoholu. Marihuana je môj pohár vína, moja plechovka piva, môj spôsob relaxu.“

Zdôraznila, že „môžete byť fantastická matka a zároveň fajčiť trávu“. Jej úprimnosť a otvorená podpora marihuany jej ale vyniesla nielen odpor ostatných matiek, ale aj urážky či vyhrážky od internetových používateľov. Caitlin ale tvrdí, že svojou aktivitou chce len odbúrať stigmu, ktorá sa s matkami, ktoré si občas zafajčia trávu, spája.

https://www.instagram.com/p/CBjgaGhAej2/

https://www.instagram.com/p/CE9jQ5oAspn/


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť