Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Na fajčenie marihuany majú ľudia rozličné názory. V niektorých štátoch je jej užívanie pre osobnú potrebu legálne, inde (ako napríklad aj na Slovensku) sa za jeden jediný joint môžeš dostať do veľkých problémov. Odborníci síce poukazujú na to, že fajčenie trávy organizmu príliš neprospieva, ale podľa všetkého je menej škodlivé než fajčenie tabaku.

Mám rada trávu. No a čo?

Vlny internetu teraz rozvírila 27-ročná Caitlin Fladager z kanadského Vancouveru. Ako píše aj portál The Sun, mladá mamička bez okolkov priznala, že si marihuanu rada dopraje (v Kanade je jej užívanie legálne). A nielen to. Tvrdí tiež, že jej fajčenie trávy pomáha byť lepšou matkou jej dvoch detí: Adriany a Jacka.

https://www.instagram.com/p/CK2cfztrbL9/

„Áno, mám dve deti. Áno, fajčím trávu,“ napísala na svojom instagramovom účte. Napísala tiež, že je kvôli tomu terčom odporu ostatných mamičiek. „Nikto sa nepozastavuje nad tým, keď nejaká matka povie, že si rada dá mamičkin džús, teda víno, keď sú jej deti v posteli. Ale keď matka povie, že fajčí trávu, tak sú všetci v obrovskom šoku,“ dodáva.

Pomohol jej dostať sa zo závislosti od alkoholu

Tvrdí tiež, že užívanie marihuany ju upokojuje, má vďaka nej lepší spánok, čistejšiu myseľ a nie je taká unavená. Výchovu svojich dvoch ratolestí tak zvláda oveľa jednoduchšie. Uviedla tiež, že nikdy jointy nefajčí pred deťmi, ale zapáli si, až keď spia. „Kedysi som mala problémy s alkoholom, ktorý veľmi ovplyvňoval moje správanie,“ zverila sa.Tráva mi pomohla prestať piť a aby som bola úprimná, preferujem fajčenie trávy pred pitím alkoholu. Marihuana je môj pohár vína, moja plechovka piva, môj spôsob relaxu.“

Zdôraznila, že „môžete byť fantastická matka a zároveň fajčiť trávu“. Jej úprimnosť a otvorená podpora marihuany jej ale vyniesla nielen odpor ostatných matiek, ale aj urážky či vyhrážky od internetových používateľov. Caitlin ale tvrdí, že svojou aktivitou chce len odbúrať stigmu, ktorá sa s matkami, ktoré si občas zafajčia trávu, spája.

https://www.instagram.com/p/CBjgaGhAej2/

https://www.instagram.com/p/CE9jQ5oAspn/


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.