Mladá Rumunka sa v rekordne nízkom veku stala najmladšou babičkou na svete

Jej pôvod vás asi neprekvapí…

Vo veku 23 rokov pravdepodobne ešte stále netušíte, čo to so svojim životom vlastne stvárate a najťažšie životné rozhodnutie, za ktoré ste pripravení prijať zodpovednosť je to, či bude na večeru vifonka alebo balíček slaných tyčiniek. Ľudia v tomto veku sú ešte stále mladí a rozkokošení. Chcú si užívať a preto im čo i len myšlienka na budúce rodičovstvo naháňa zimomriavky. No samozrejme sú aj takí, ktorí si v tomto veku zakladajú rodiny a sú so svojim rozhodnutím veľmi spokojní.

No a potom tu je osoba, ktorá je v tomto veku nielenže matkou, ale dokonca rovno babičkou. Rifca Stanescu, Cigánka z Rumunska, porodila svoje prvorodené dieťa, ktorému dala meno Maria, keď mala len 12 rokov. Aj napriek tomu, že sa snažila dcére dať najlepšiu výchovu, akú len 12-ročné decko môže druhému dieťaťu poskytnúť, a dohovárala jej, aby za žiadnych okolností neurobila rovnakú chybu ako ona, očividne to nepomohlo. Jej dcéra nelenila a poponáhľala sa ešte viac – v jedenástich rokoch priviedla na svet chlapčeka s menom Ion.

youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=89iZPOetiug)

Aj napriek slovám jej matky, Maria odišla z domu už keď mala desať rokov a to len preto, aby sa mohla zosobášiť. O šesť mesiacov na to sa ich rodina rozrástla o nového člena. V ich komunite sú sobáše vo veľmi útlom veku očividne bežnou záležitosťou, veď aj chlapec, ktorého si Rifca vzala, mal v tom čase len 13 rokov. No rodičia dievčaťa z toho neboli veľmi nadšení (čo je pochopiteľné, ak mali aspoň trochu zdravého rozumu). „Na začiatku sa veľmi veľa hádali. Môj otec dokonca raz napadol môjho muža s nožom a chcel, aby nám jeho rodina zaplatila 500,000 lei ako kompenzáciu,“ hovorí najmladšia babička na svete.

Jej otec však nehovoril o kompenzácii za predčasné tehotenstvo, ale za to, že Rifca bola sľúbená chlapcovi z inej rodiny už odkedy mala dva roky. „Hoci som bola sľúbená na vydaj s niekym iným, vôbec som to nechcela. Ľúbila som svojho muža a chcela som byť s ním za akúkoľvek cenu,“ dodáva mladá Rumunka, ktorá, hoci si želala pre seba i svoju dcéru celkom iný život, ľúbi svojho vnuka z celého srdca.

youtube.com (https://www.youtube.com/watch?v=89iZPOetiug)

Zdroj: viralthread.com
Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
81
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
12
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nechutnosti, ktoré robia pravidelne všetky ženy

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME