Utorok 5.7.2022
sk
Sviatok svätého Cyrila a Metoda | Cyril, Metod
cz
Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | Cyril, Metoděj

Šípková Ruženka neexistuje iba v disneyovkách, jednu máme aj v Nitre. No nezobudil ju rozprávkový princ a nepodarilo sa to ani jej mame, ktorá jej niekoľkokrát v noci volala. Ako informovala TV JOJ, mladá študentka zaspala cestou domov v autobuse a zobudila sa o tretej ráno na stanici v zamknutom vozidle.

Devätnásťročná Erika cestovala posledným spojom z Nitry domov do Alekšiniec okolo 23:00. No v cieľovej zastávke nevystúpila, pretože cestou zaspala. Zo spánku sa zobudila až o tretej ráno, a to opäť v Nitre, čiže tam, kde nastúpila. V autobuse spala približne štyri hodiny.

Zobudila som sa na to, že mi je zima, a pozriem sa okolo seba, všade tma a že som v autobuse,“ opísala situáciu mladá študentka. Šofér si nevšimol, že je ešte niekto v autobuse, odstavil ho na stanici, zamkol a v nevedomosti odišiel.

„Najprv to bolo úplne strašné, dosť som bola z toho mimo, že čo tu robím,“ opisuje svoje pocity po prebudení mladá Erika. No potom zmobilizovala svoje sily a dostala sa z autobusu svojpomocne, vyliezla cez okno.

Pred tým však zavolala mame, ktorá privolala dcére na pomoc políciu. „Jej matka tvrdila, že ma tuhý spánok a že zaspala a neprebudila sa,“ povedal náčelník mestskej polície v Nitre Erik Duchoň.

Súbor:AutobusovaStanicaNitraNov17.jpg
https://sk.m.wikipedia.org/wiki/S%C3%BAbor:AutobusovaStanicaNitraNov17.jpg

Podľa nariadenia má vodič po odstavení vozidla na stanici autobus poriadne skontrolovať. Spoločnosť Arriva uviedla, že bol upozornený na potrebu dodržiavať dané ustanovenie. Študentka povedala, že sa na vodiča nehnevá.

Zdroj: TV JOJ


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť