Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Šípková Ruženka neexistuje iba v disneyovkách, jednu máme aj v Nitre. No nezobudil ju rozprávkový princ a nepodarilo sa to ani jej mame, ktorá jej niekoľkokrát v noci volala. Ako informovala TV JOJ, mladá študentka zaspala cestou domov v autobuse a zobudila sa o tretej ráno na stanici v zamknutom vozidle.

Devätnásťročná Erika cestovala posledným spojom z Nitry domov do Alekšiniec okolo 23:00. No v cieľovej zastávke nevystúpila, pretože cestou zaspala. Zo spánku sa zobudila až o tretej ráno, a to opäť v Nitre, čiže tam, kde nastúpila. V autobuse spala približne štyri hodiny.

Zobudila som sa na to, že mi je zima, a pozriem sa okolo seba, všade tma a že som v autobuse,“ opísala situáciu mladá študentka. Šofér si nevšimol, že je ešte niekto v autobuse, odstavil ho na stanici, zamkol a v nevedomosti odišiel.

„Najprv to bolo úplne strašné, dosť som bola z toho mimo, že čo tu robím,“ opisuje svoje pocity po prebudení mladá Erika. No potom zmobilizovala svoje sily a dostala sa z autobusu svojpomocne, vyliezla cez okno.

Pred tým však zavolala mame, ktorá privolala dcére na pomoc políciu. „Jej matka tvrdila, že ma tuhý spánok a že zaspala a neprebudila sa,“ povedal náčelník mestskej polície v Nitre Erik Duchoň.

Súbor:AutobusovaStanicaNitraNov17.jpg
https://sk.m.wikipedia.org/wiki/S%C3%BAbor:AutobusovaStanicaNitraNov17.jpg

Podľa nariadenia má vodič po odstavení vozidla na stanici autobus poriadne skontrolovať. Spoločnosť Arriva uviedla, že bol upozornený na potrebu dodržiavať dané ustanovenie. Študentka povedala, že sa na vodiča nehnevá.

Zdroj: TV JOJ


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.