Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Písanie domácich úloh nebral počas školských čias asi nikto z nás ako činnosť, ktorej by sa každodenne nevedel dočkať.

Či už to môžeme klásť za vinu prehnitému školstvu, bezduchým učiteľom, či tvojmu prístupu, ktorému bolo v oných časoch prednejšie hodiny otravovať opačné pohlavie, či prejsť ten nehrateľný level, ako si lámať hlavu nad nezmyselnými úlohami, teraz nie je podstatné.

Na svete však existuje učiteľka, ktorá sa svojim žiakom rozhodla ukázať, že škola nemusí byť až taká „nuda“. Volá sa Ainee Fatima, má 27 rokov a spolu s angličtinou, vyučuje tiež masmediálne štúdiá v mestečku Franklin Park, v americkom štáte Illinois.

axfxq / twitter.com (https://twitter.com/axfxq)

Hrdinka tohto článku zaujala internet po tom, čo na svoj profil na twitteri zverejnila video, v ktorom používa pri kontrole písomiek a domácich úloh meme obrázky. Ainee chce svojimi netradičnými nálepkami podporiť žiakov v učení a pomôcť im prekonať smútok zo zlej známky.

Ainee priznáva, že hodnotenie svojich žiakov meme nálepkami, prišlo úplne spontánne. „Práve som kontrolovala nejakú úlohu a bola som strašne frustrovaná. Želala som si, aby v tej chvíli moji žiaci mohli vidieť môj výraz tváre, pretože odpovede, ktoré boli na papieri napísané, boli totálne nezmysly.

Povedala som si, že by to chcelo vytlačiť nejaké memes. V počítači som dala dokopy šablónu Confused Nick Young a niekoľko pozitívnych memes s Gordonom Ramsaym, ktoré som vytlačila na samolepiaci papier a bolo to.“

Mladá učiteľka si zo začiatku nebola úplne istá, či to bude dobrý nápad, hoci dobre vedela, že jej žiaci memes milujú. Teraz jej je však jasné, že sa nemohla rozhodnúť lepšie. „Keď som žiakom prvýkrát rozdávala ich opravené úlohy, odvšadiaľ sa ozýval smiech.“

axfxq / twitter.com (https://twitter.com/axfxq)

[poll id=“37″]

Zdroj: 9gag.com
Titulná fotka: axfxq / twitter.com, SITA/Marko Erd


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.