Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Mladá umelkyňa chce pokoriť nezvyčajný rekord. Plánuje mať najväčšie ušné lalôčiky na svete

V jej cieľoch sa jej zatiaľ darí.


Mladá tatérka menom Bianca Ferro rozhodne zaujme už na prvý pohľad. Nielen svojimi tetovaniami či piercingom, ale aj obrovskými ušnými lalôčikmi. Ako píše aj portál The Sun, Bianca sa rozhodla svoje uši vylepšiť pomocou expanderov, teda špeciálnych náušníc, ktoré rozťahujú ušné laloky.

Ako môžeš vidieť na priložených obrázkoch, tak svoje lalôčiky už poriadne zväčšila a môže si ich tak vypĺňať rôznymi ozdobami. Jej cieľom je však mať ich vôbec najväčšie na svete.

Súčasný svetový rekord je stanovený na 105 milimetrov, ale Bianca verí, že ho dokáže prekonať. „Myslím si, že sú naozaj krásne a som veľmi hrdá, že ich mám, keďže to chce čas a trpezlivosť, aby som ich postupne zväčšovala,“ zverila sa umelkyňa. Okrem toho plánuje k svojim mnohým tetovaniam pridať aj ďalšie. „Chcem, aby som mala takmer každú časť svojho tela potetovanú,“ prezradila.

Dodala tiež, že jej rodičia ju v jej snažení podporujú. V tomto má podľa vlastných slov veľké šťastie. „Odvtedy, čo som začala tetovať, stretla som strašne veľa ľudí, ktorí mi povedali, že ich rodičia vydedili len preto, lebo sa nechali potetovať,“ povedala.

Bianca si vďaka svojmu netradičnému výzoru našla množstvo fanúšikov

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť