Mladá vegánka našla v konzerve od zeleninovej omáčky hlavu z jašterice

Odvtedy nemôže jesť.

Zdroj: Profimedia, Shutterstock

Britskej rodinke sa prihodil zážitok, kvôli ktorému na nejakú dobu pravdepodobne zanevrie na obľúbenú omáčku. 47-ročná Polly Wheatonová išla do supermarketu, aby kúpila prísady na vegánsku bolonskú omáčku pre jej dvadsaťročné dcéry, dvojičky Isabelle a Megan. No zrejme si mala vybrať iný obchod s potravinami. Problém nebol v tom, že by tam nemali požadovaný tovar, no v prekvapení, ktoré sa ukrývalo v jednom z nich. Informuje o tom portál Mirror.

Nepríjemné prekvapenie na tanieri

Mama navarila obed pre svoje dievčatá, no nič divné si počas prípravy nevšimla. Prekvapenie v podobe maličkého kúska jašterice si Isabelle našla až na tanieri. Keď sa dostávala k posledným hltom, objavila vo svojom tanieri niečo, čo vyzeralo ako šupinatá hlava plazu. Rodina si myslí, že to pochádzalo buď z pohára omáčky, alebo z plechovky od paradajok.

Profimedia

Lidl prípad prešetruje

Známy obchodný reťazec sa rodine hlboko ospravedlnil a začal prípad prešetrovať. Ich to však príliš neobmäkčilo. Polly sa nepáčil ich prístup voči situácii a dlhé čakanie na konečné stanovisko. Rodina žijúca v britskom meste Shoeburyness v tomto supermarkete nikdy príliš nenakupovala, no matka dievčat tvrdí, že odteraz tam už v živote nevstúpi.

Nemôže jesť

Podľa Polly to pre jej dcéru, ktorá je vegánka, bolo veľmi traumatizujúce a odvtedy nemôže poriadne jesť. A vraj nejde ani tak o to, že je vegánka. Všeobecne si nikto nechce nájsť v jedle niečo také nechutné. Isabelle má odvtedy k mäsu ešte väčší odpor a rodina túto udalosť považuje za veľmi poburujúcu aj z dôvodu, že vo svete zúri pandémia koronavírusu, ktorá vznikla pravdepodobne tiež na základe konzumácie exotických živočíchov.

Profimedia

Zdroj: Mirror

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
49
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Video upozorňovalo na obrovské raje. Ľudia si však všimli pána, čo zabudol na opaľovací krém

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME