Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Britskej rodinke sa prihodil zážitok, kvôli ktorému na nejakú dobu pravdepodobne zanevrie na obľúbenú omáčku. 47-ročná Polly Wheatonová išla do supermarketu, aby kúpila prísady na vegánsku bolonskú omáčku pre jej dvadsaťročné dcéry, dvojičky Isabelle a Megan. No zrejme si mala vybrať iný obchod s potravinami. Problém nebol v tom, že by tam nemali požadovaný tovar, no v prekvapení, ktoré sa ukrývalo v jednom z nich. Informuje o tom portál Mirror.

Nepríjemné prekvapenie na tanieri

Mama navarila obed pre svoje dievčatá, no nič divné si počas prípravy nevšimla. Prekvapenie v podobe maličkého kúska jašterice si Isabelle našla až na tanieri. Keď sa dostávala k posledným hltom, objavila vo svojom tanieri niečo, čo vyzeralo ako šupinatá hlava plazu. Rodina si myslí, že to pochádzalo buď z pohára omáčky, alebo z plechovky od paradajok.

Profimedia

Lidl prípad prešetruje

Známy obchodný reťazec sa rodine hlboko ospravedlnil a začal prípad prešetrovať. Ich to však príliš neobmäkčilo. Polly sa nepáčil ich prístup voči situácii a dlhé čakanie na konečné stanovisko. Rodina žijúca v britskom meste Shoeburyness v tomto supermarkete nikdy príliš nenakupovala, no matka dievčat tvrdí, že odteraz tam už v živote nevstúpi.

Nemôže jesť

Podľa Polly to pre jej dcéru, ktorá je vegánka, bolo veľmi traumatizujúce a odvtedy nemôže poriadne jesť. A vraj nejde ani tak o to, že je vegánka. Všeobecne si nikto nechce nájsť v jedle niečo také nechutné. Isabelle má odvtedy k mäsu ešte väčší odpor a rodina túto udalosť považuje za veľmi poburujúcu aj z dôvodu, že vo svete zúri pandémia koronavírusu, ktorá vznikla pravdepodobne tiež na základe konzumácie exotických živočíchov.

Profimedia

Zdroj: Mirror


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť