Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Britskej rodinke sa prihodil zážitok, kvôli ktorému na nejakú dobu pravdepodobne zanevrie na obľúbenú omáčku. 47-ročná Polly Wheatonová išla do supermarketu, aby kúpila prísady na vegánsku bolonskú omáčku pre jej dvadsaťročné dcéry, dvojičky Isabelle a Megan. No zrejme si mala vybrať iný obchod s potravinami. Problém nebol v tom, že by tam nemali požadovaný tovar, no v prekvapení, ktoré sa ukrývalo v jednom z nich. Informuje o tom portál Mirror.

Nepríjemné prekvapenie na tanieri

Mama navarila obed pre svoje dievčatá, no nič divné si počas prípravy nevšimla. Prekvapenie v podobe maličkého kúska jašterice si Isabelle našla až na tanieri. Keď sa dostávala k posledným hltom, objavila vo svojom tanieri niečo, čo vyzeralo ako šupinatá hlava plazu. Rodina si myslí, že to pochádzalo buď z pohára omáčky, alebo z plechovky od paradajok.

Profimedia

Lidl prípad prešetruje

Známy obchodný reťazec sa rodine hlboko ospravedlnil a začal prípad prešetrovať. Ich to však príliš neobmäkčilo. Polly sa nepáčil ich prístup voči situácii a dlhé čakanie na konečné stanovisko. Rodina žijúca v britskom meste Shoeburyness v tomto supermarkete nikdy príliš nenakupovala, no matka dievčat tvrdí, že odteraz tam už v živote nevstúpi.

Nemôže jesť

Podľa Polly to pre jej dcéru, ktorá je vegánka, bolo veľmi traumatizujúce a odvtedy nemôže poriadne jesť. A vraj nejde ani tak o to, že je vegánka. Všeobecne si nikto nechce nájsť v jedle niečo také nechutné. Isabelle má odvtedy k mäsu ešte väčší odpor a rodina túto udalosť považuje za veľmi poburujúcu aj z dôvodu, že vo svete zúri pandémia koronavírusu, ktorá vznikla pravdepodobne tiež na základe konzumácie exotických živočíchov.

Profimedia

Zdroj: Mirror


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.