Mladá žena dokáže zjesť porciu pre desiatich a v jedáckych súťažiach poráža aj veľkých chlapov

Raina neje, aby mohla žiť, ale žije, aby mohla jesť.

Zdroj: Raina Huang / youtube.com

Raina Huang z Kalifornie je víťazkou mnohých súťaží. Mohlo by sa zdať, že atraktívna a fit mladá dáma má za sebou úspechy napríklad v športoch, umeniach či súťažiach krásy. Prvý dojem tentoraz klame a Raina je majsterkou v jedení. Neje, aby mohla žiť, ale žije, aby mohla jesť.

Pri pohľade na štíhlu ženu vysokú 170 cm by len málokto povedal, že sa pozerá na niekoho, kto dokáže v priebehu necelej polhodiny do seba natlačiť jedlo, ktoré by vystačilo na obed šesťčlennej rodine. Či už ide o fastfoody, pizzu, dary mora, ázijské špeciality alebo akékoľvek iné pochúťky, nič jej nerobí problém. Na svojom Youtube kanáli má desiatky a desiatky videí, v ktorých si poradí s neuveriteľným množstvom stravy.

Kalifornčanka mala už odmalička veľmi pozitívny vzťah k jedlu a v štrnástich rokoch zverejnila na Youtube svoje prvé video o varení. Svoj výnimočný talent na hltanie masívnych porcií jedla objavila počas obedov s kolegami. Tí si všimli, že Raina toho zvyčajne spapá viac ako oni, a navrhli jej, nech skúsi jedácku výzvu. Tak sa zrodila veľká láska.

View this post on Instagram

Looking for an amazing burger?! 😉 check out this hidden place in lake forest @holeinthewallburgeroc . . Their burgers are sooo delicious and some of the best I’ve ever had if you guys get a chance you have got to try their Cali burger 😍😍😍 its a delicious patty with an egg 🍳 that makes the burger supper juicy . . They also have tacos 🌮 and their fries and waffle fries 🍟 sooo yummy 😗 and as a special treat if you guys visit and let them know I sent ya you’ll get 20% off the entire bill 👀 Just make sure to follow @holeinthewallburgeroc and send them a DM 🙂 . . Here’s my mukbang video eating their food hope u enjoy . https://youtu.be/Trmm6Mci3Vc

A post shared by 🥗🥩🌯🍟Raina Huang🍔🍗🍕🥙 (@rainaiscrazy) on

Večne vysmiata Raina považuje jedácke súťaže za hobby, vďaka ktorému môže navštíviť rozmanité miesta a stretnúť nových ľudí. Útla žena dokáže v súťažiach hravo porážať chlapov dvojnásobnej hmotnosti a jedácka komunita v južnej Kalifornii ju berie ako dobre známu tvár. Nevyhýba sa ani podujatiam za hranicami USA a absolvovala už aj jedlovú turistiku v Španielsku alebo v Japonsku.

Každému isto vŕta v hlave otázka, ako je možné, že si pri svojom apetíte kráľovná pažravcov drží super postavu a nepripomína obrovskú guľu sadla? Zrejme mala šťastie v genetickej lotérii, ale okrem toho za to vďačí svojmu psíkovi. Raina tvrdí, že vďaka svojej energickej sučke huskyho je stále v pohybe a denne prejde aj niekoľko kilometrov.

Okrem svojho jedáckeho nadania disponuje Raina aj veľkým podnikateľským talentom. Má svoj web, Youtube kanál, Facebook, TikTok, Twitter, Patreon aj vlastný merch. Produkuje obrovské množstvo videí, je stále na očiach a svoje meno dokáže predať. Raina Huang dokazuje, že nielen cesta k láske, ale aj k sláve a úspechu vedie cez žalúdok.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Komentáre tvojich kamarátov, ktorí nemajú pochopenie pre tvoj zdravý životný štýl

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME