Mladá žena má netradičnú záľubu. Pri svojom priateľovi sa hrá, že je pes

Vďaka OnlyFans na tom aj celkom slušne zarába.

Zdroj: Profimedia

Závisť nie je pekná vlastnosť, ale niekedy si nepomôžeš. Závidíš hlúpym ľuďom, že ich na rozdiel od všetkých naokolo vlastná prítomnosť fyzicky neubíja. Závidíš ľuďom, čo môžu chodiť sedemkrát do roka na dovolenky a nestíska im polky zakaždým, keď majú dva dni pred výplatou platiť v obchode. A niekedy závidíš aj svojmu psovi.

Niežeby bol tvoj život pod psa (vtip storočia, zasmej sa), ale ten chlpáč si žije ako v bavlnke. Polovicu dňa prespí a zvyšnú sa napcháva výberovými granulami, nemusí robiť absolútne nič a nikto mu to nemá za zlé, lebo je skrátka rozkošný a od najlepšieho dňa jeho života ho vždy delí len jedno zašuchotanie vôdzkou. No čo viac si priať?

Profimedia

Našťastie, žijeme v 21. storočí, keď je už možné naozaj všetko a ak chceš byť pes, tak nech sa páči. Nič ti nebráni. 26-ročná Dani Pierce je toho jasným dôkazom, pretože hoci cez deň pracuje v normálnom zamestnaní ako zvyšok populácie, len čo príde domov, nasadí si obojok a zrazu je z nej niekto úplne iný. Respektíve niečo úplne iné. Konkrétne pes.

Dvojica sa po nociach oddáva netradičným radovánkam

Dani aj so svojím 31-ročným priateľom Jackom Poem majú pre mnohých značne kontroverznú záľubu. Aspoň hodinu denne sa hrajú na psa a jeho majiteľa. Ako sme už predtým načrtli, Dani nosí obojok a komunikuje len prostredníctvom štekania. Tento koníček im aj celkom slušne vynáša. Párik Američanov po nociach natáča videá na OnlyFans a mesačne si vedia takto privyrobiť viac ako 1200 eur. 

Profimedia

Samozrejme, negatívnej odozve sa neubránia. Zatiaľ čo niektorým sa ich videá páčia, iní ich nevedia vystáť, myslia si, že je to nechutné a už niekoľkokrát odporučili Dani návštevu psychiatrie či posedenie s farárom. Ona si však z toho veľkú hlavu nerobí. Tvrdí, že je to pre ňu jednoducho zábava. „Deti sa bežne hrajú na psíkov, ale ako vyrastú, chuť hrať sa postupne vyprchá,“ hovorí. U nej sa to očividne nestalo.

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
26
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
9
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
24
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Český instagramový profil zbiera nemilé súčasti života so spolubývajúcimi


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME