Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 24.6.2024
sk
Ján
cz
Jan

Mladá žena miluje jazvečíkov. Doma ich má sedem a plánuje si zaobstarať ďalších

Jej nezvyčajná rodina sa stala hitom internetu.


26-ročná Grace Park miluje psíkov a špeciálne jazvečíkov. Ako píše portál Newsflare, Grace a jej manžel doma chovajú sedem roztomilých psíkov. Zábavné zážitky, ktoré s nimi zažívajú, následne zverejňujú na sociálnych sieťach Instagram a TikTok.

Grace na nich sleduje viac ako 470-tisíc ľudí. Šťastná majiteľka prezradila, že starať sa o toľkých psíkov je rozhodne fuška, a to aj po finančnej stránke. Za krmivo ročne zaplatí viac ako 3-tisíc dolárov (viac ako 2 600 eur), a to ešte nepočítame výdavky na veterinárnu starostlivosť.

Grace by však za nič na svete nemenila. Fanúšičkou jazvečíkov je už od roku 2004, keď od rodičov dostala sučku plemena chiweenie (mix čivavy a jazvečíka), ktorú pomenovala Hershey. „Hershey bola moja najlepšia kamarátka, keď som vyrastala, a práve pri nej začala moja láska k jazvečíkom,“ prezradila Grace.

@yunabugs

Reply to @ramdogg15 I’m sorry you guys.. we tried.. 🥲 #fyp #fy #dog #dachshund #BenefitOfBrows

♬ original sound – Tabburt

Plánujú si kúpiť ďalších psíkov

Keď Grace a jej manžel vyštudovali vysokú školu, zaobstarali si prvých vlastných jazvečíkov. Ich rodinka sa postupne rozrástla na súčasných sedem psíkov. Spolu s nimi chovajú aj jednu mačku. Peniaze ale vraj pre Grace nie sú dôležité.

„Podstatné je, aby boli naše psíky šťastné a zdravé. Potom budeme šťastní aj my,“ povedala. Teší ju tiež veľký záujem, ktorý jej miláčikovia získali na sociálnych sieťach, a pozitívne komentáre od ľudí.

Grace zároveň plánuje kúpiť ďalších jazvečíkov. „V blízkej budúcnosti, keď budeme mať väčšiu záhradu, si určite zaobstarám ďalších. Vždy som manželovi hovorila, že ak by sme žili na farme, mohli by sme mať celé pole jazvečíkov, ktoré by sa na ňom mohli celý deň hrať,“ dodala.

1.

2.

3.

4.

5.

6.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.