Mladá žena si nechala potetovať 90 % tela. Inšpiroval ju k tomu vlastný otec

Už odmalička obdivovala jeho tetovania.

Zdroj: Profimedia

Tetovania. Niektorí tejto móde nikdy neprišli na chuť, iní sa jej nebránia a ostatní váhajú, či do toho ísť alebo nie. Obávajú sa totiž, že to časom oľutujú, že sa im kresba znepáči. Samozrejme, existujú aj takí, ktorí si ho dali zhotoviť pod tlakom okolia alebo bez rozmyslu, a teraz by to najradšej v momente vrátili späť. No mladá Nadine, o ktorej písal aj portál Metro, k nim však rozhodne nepatrí.

Od detstva obdivovala otcove tetovania, a tak sa už v útlom veku pevne rozhodla, že keď dovŕši vek dospelosti, tiež sa nechá takto skrášliť. No ale miera je zrejme „veličina“, ktorú táto mladá Škótka nepozná. Momentálne jej totiž tetovania zdobia (?) 90 % tela. Mladá opatrovateľka na svoj vysnívaný výzor minula už 15 000 libier.

Stále som si pozerala na Pintereste a na rôznych fórach nové tetovacie štýly a úpravy tela, a rozhodla som sa, ako chcem vyzerať, keď budem mať osemnásť,“ hovorí.

Profimedia

V detstve bola klasickým ockovým dievčatkom a vždy k nemu vzhliadala s obdivom. Svoje tetovania ešte pred realizáciou s otcom podrobne prediskutovala a on ju v tom podporil. No odvtedy ich táto mladá žena absolvovala omnoho viac. Podľa jej vlastných slov už ani sama nevie spočítať, koľko má tetovaní.

Okrem keriek podstúpila aj iné „skrášlenia“ tela, ako napríklad skarifikáciu tváre, piercingy a rozštiepenie jazyka, za ktorým musela vycestovať až do Nemecka, keďže vo Veľkej Británii nie je tento zákrok povolený.

Profimedia

Na svoj vzhľad sa stretáva s rôznymi komentármi. Niektorí jej fandia, iní ju obdivujú a ďalší jej píšu škaredé komentáre a hejty. Mnohých zaujíma jej motivácia, sú zvedaví, prečo to spravila a čo ju k tomu viedlo. Rodina a priatelia ju podporujú, pretože vedia, že pod všetkými kresbami sa ukrýva stále tá istá Nadine ako pred rokmi.

Profimedia

Mladá Škótka si nemyslí, že tetovania sú len fáza v jej živote, označila to za cestu, ktorou chce kráčať. Stretáva sa s mnohými názormi typu „Zničila si si život.“/“Nikto ťa nezamestná.“/““O štyridsať rokov to oľutuješ.“ Mladá opatrovateľka však prácu má, je so svojím životom spokojná a hovorí, že si všetky tetovania hradila sama z poctivo zarobených peňazí.

Profimedia

Rodáčka z Dundee dodáva, že má vlastný byt a žije úplne normálny život dospelej ženy. Na hejty nereaguje útočne a ani si ich neberie k srdcu. „Nikdy ma nič nezastavilo a myslím si, že nás môže stopnúť iba to, čomu to dovolíme,“ hovorí. Aj keď miluje svoje tetovania, ostatným radí, aby si to predtým, než si dajú nejaké spraviť, poriadne premysleli.

Aj keď má Nadine väčšinu tela potetovanú, ešte pár nových keriek ju čaká. Chcela by si niečo pridať ešte na chodidlá a pod pravé oko. No zároveň dodáva, že potom sa už tetovať dať nechce. Uvedomuje si totiž, že ich má už teraz prebytok.

Profimedia

Zdroj: Metro

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
35
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
44
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
24
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Miliardár nechce ísť na Mesiac sám. Hľadá si preto kandidátku na dokonalé rande

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME