Mladá žena tvrdí, že našla kľúč k dokonalému vzhľadu

Žena behá po zasneženom meste celkom nahá. Má na to však však svoje dôvody.

Zdroj: ***MANDATORY BYLINE***PIC FROM David Tesinsky / Caters News - (PICTURED: Inna Vladimirskaya , 32, from Kiev, Ukraine in the Dnieper river,Kiev, Ukraine in minus temperatures as she believes it will improve her health. PIC TAKEN ON 04/03/18) - This brave swimmer certainly has a brrracing workout each weekend she skinny dips in one of the coldest rivers in Europe which regularly plummets to temperaturess of -9C.Inna Vladimirskaya, 32, strips off on the banks of the Dnieper river, in Kiev, Ukraine, every Sunday morning, and takes a swim after jogging along the snowy banks of the river in the nip. The thrill-seeker says shes been carrying out the bizarre ritual for nine years often alongside her husband because she believes the freezing temperatures keep her looking young and healthy.SEE CATERS COPY

Už ste niekedy premýšľali, čo je kľúčom k večnej kráse? Sú to akési tabletky? Zdravý životný štýl a starostlivosť o vlastné telo? Alebo je jediná možnosť, ako vyzerať dobre aj v pokročilom veku, vyhľadať pomoc plastického chirurga? Tieto otázky si nepochybne kladie nejedna žena a médiá i farmaceutický priemysel nám doposiaľ ponúkli hneď niekoľko „stopercentne funkčných a overených“ spôsobov. No nájdu sa aj ľudia, ktorí sa nenechajú zlákať reklamnými oblbovákmi a cestu za dlhotrvajúcou krásou hľadajú sami.

Inna Vladimirskaya je jednoznačne jednou z nich. Tá totiž verí, že cesta za bábätkovskou tváričkou aj vo vyššom veku vedie jedine cez sneh. Ak si predstavujete prechádzky zasneženou krajinou, ktoré si z času na čas doprajete, aby ste si v marci (alebo v apríli, keď počasiu šibe tak ako teraz) mohli povedať, že ste si pôžitky tohto ročného obdobia užili naplno, tak nie ste až tak ďaleko od pravdy. Len frekvenciu daných výjazdov vynásobte minimálne desiatimi a odmyslite si všetky vrstvy oblečenia, ktoré ste v tejto vízii mali na sebe. Áno, naozaj všetky. A teraz, prosím pekne, ste sa dopracovali k Inninej víkendovej rutine, ktorá má byť, podľa jej vlastných slov, kľúčom k nestarnúcej kráse.

David Tesinsky (http://tesinskyphoto.com/)

32-ročná žena z Ukrajiny teda každý víkend zhodí šatstvo a bez ohľadu na pohľady okoloidúcich sa vrhne do zasnežených ulíc. Ide si zabehať alebo zaplávať do zmrznutej rieky a presne tomuto procesu pripisuje svoj dobrý výzor. Ak si myslíte, že je to len akýsi chvíľkový ošiaľ, ktorý ju do dvoch týždňov prejde a nastúpi akútny zápal pľúc, tak ste na omyle. Inna toto celé absolvuje každý víkend po dobu 9 rokov a zatiaľ boli výsledky len a len pozitívne.

David Tesinsky (http://tesinskyphoto.com/)

„Každý víkend si zabehám a potom sa vrhnem na chvíľu do vody,“ hovorí mladá Ukrajinka. „Ľadová voda spôsobuje, že sa krv presunie do orgánov, to naštartuje ich cirkuláciu a vďaka tomu sa rýchlejšie pália tuky a nadobúdajú svaly,“ dodáva. Táto procedúra vraj taktiež výrazne pomáha pri bolesti kĺbov a zariadi, že vaša pokožka bude ako detská prdelka. A ako vlastne k teórii, že práve ľadová voda bude to pravé orechové, prišla, vysvetľuje nasledovne: „Mrož vyzerá byť omnoho mladší ako skutočne je a to práve vďaka tomu, koľko času trávi v ľadovej vode. Človek môže z určitých vecí benefitovať rovnako ako zvieratá, len musí byť ochotný dať do toho všetko.“

David Tesinsky (http://tesinskyphoto.com/)

To, či táto ľadová kúra naozaj funguje, je diskutabilné. Keď však narazíte na facebookový profil tejto dievčiny, veľmi rýchlo si všimnete, že nahota jej vôbec nie je cudzia, práve naopak – svoje príťažlivé telo vystavuje svetu s veľkou obľubou. Takže je ozaj otázne, či je celá táto procedúra založená na zdraví alebo je to len ďalší z mnohých spôsobov, ako predvádzať svoje telo verejnosti.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/jamesmaslow-james-maslow-3ohzdQppyArZfzzyes)

A čo vy, skúsili by ste čosi podobné? 🙂

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: David Tasinsky

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
47
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo na srdci, to na jazyku. 17 správ od ostrovtipných ľudí, ktorí sa s tým nebabrú.

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME