Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Mladá žena vyrazila na rande naslepo. Kvôli lockdownu uviazla v dome nápadníka na niekoľko dní

Situáciu skomplikovala pandémia a následný lockdown.


Mladá žena z Číny známa len pod priezviskom Wang si zašla na rande naslepo. Na tom by nebolo nič zvláštne, ale kvôli pandémii ostala so svojím nápadníkom izolovaná v dome na celé štyri dni! Ako uvádza portál LADbible, 30-ročná Wang prezradila, že keďže už „pomaly starne“ a stále nemá partnera, rodičia jej zariadili asi desať rande naslepo.

Piaty nápadník ju pozval k sebe domov s tým, že pripraví dobrú večeru. Počas schôdzky ale oboch prekvapila správa od úradov, ktoré celú oblasť okamžite uzavreli do lockdownu. V oblasti totiž výrazne stúpol počet ľudí s covidom.

Shutterstock

A keď v Číne platí lockdown, tak je naozaj prísny. Wang tak nebola schopná opustiť mužov dom celé štyri dni. Vieš si asi predstaviť, ako sa musela cítiť, keď zistila, že musí tráviť dni v prítomnosti muža, ktorého vôbec nepoznala.

Pobyt nebol až taký zlý

Ako ale prezradila, napokon bol pobyt celkom príjemný. Muž jej každý deň varil, upratoval a pracoval, hoci do reči mu príliš nebolo. Wang videá zo svojej nedobrovoľnej izolácie zverejnila aj na sociálnej sieti Weibo, kde sa okamžite stali hitom. Vysoká popularita prinútila mladú ženu jedno z nich zmazať.

„Zatiaľ som stále v dome toho muža. Je to slušný človek, nie je príliš zhovorčivý,“ vysvetľovala na jednom z videí. „Keď sa začalo moje video šíriť, volali mu jeho priatelia. Myslím, že mu to zasiahlo do života, preto som to video odstránila.“

A Chinese woman found herself in a rather awkward situation with her blind date after Zhengzhou authorities decided to…

Posted by Express Tribune on Thursday, January 13, 2022

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť