Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Mladá žena z Ruska sa vo voľnom čase otužuje v kostýme morskej panny

Zdravotná sestra sa v súkromí venuje netradičnému koníčku.


Nikto presne nevie, čo presne spadá do náplne práce morskej panny, ale človek tak akosi podvedome očakáva, že je tam podstatne viac hrania sa s rybičkami a podstatne menej omŕzania. Nuž, smola. Ak je totiž realita čo i len trochu podobná tomu, čo svetu prezentuje táto mladá Ruska, tak sme boli úplne vedľa.

Anastasia Slobodchikova žije vo Vladivostoku na východe Ruska a pracuje ako zdravotná sestra. Vo voľnom čase sa však venuje skutočne netradičnému koníčku. Skombinovala vášeň pre mýtické morské tvory s nadšením pre nekresťansky nízke teploty a vyšla z toho aktivita, nad ktorou bežný ľud len neveriacky krúti hlavou.

Morská panna na ruskom tichomorskom pobreží

Aby sme to teda zhrnuli, Anastasia sa rada otužuje. V kostýme morskej panny. Tejto činnosti sa venuje už štvrtým rokom a ako sama tvrdí, na otužovanie nedá dopustiť a nabáda ľudí, aby to postupne skúšali tiež. Zo zdravotného hľadiska je totiž otužovanie naozaj skvelá vec a väčšina odborníkov radí, aby mu každý dal do určitej miery šancu. Keď sa tak však človek pozerá na tmavovlasú krásku obklopenú ľadovými kryhami, trochu ťažko tomu uveriť.

Profimedia

Podľa lekárskych štúdií už 30-sekundová sprcha znižuje chorobnosť až o 29 percent. Otužovanie pomáha posilniť imunitný systém, nakopne cirkuláciu celého krvného obehu a potláča prejavy rôznych alergií. Samé dobré veci. Anastasia pravidelne na svojich sociálnych sieťach informuje ľudí o svojom zdravotnom stave a tvrdí, že sa niet čoho obávať. Mladá žena je – minimálne podľa svojich slov – naozaj v úplnom poriadku.

Profimedia
Profimedia

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť