Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

Pri prezeraní najrôznejšieho tovaru na internete môžeš často naraziť na vskutku podivné kúsky. Svoje o tom vie aj istá mladá žena, ktorá si podľa Mirror chcela kúpiť hodinky.

No a na stránke spoločnosti Swatch našla skutočne premakané hodinky, za ktorých vizuálne stvárnenie, by sa nemusela hanbiť kdejaká erotická stránka.

Swatch (https://shop.swatch.com/en_gb/collections/swatch-x-ecal-c111.html)

Na remienkoch hodiniek môžeš vidieť kresby, nápadne sa ponášajúce na prsia, penisy a ženské genitálie. Zaujímavé je, že človek by si to pri prvom letmom pohľade snáď ani nevšimol a hodinky by si bez problémov nasadil. Hodinky stáli 97 libier a ich zvláštne výtvarné prevedenie má celkom jednoduché vysvetlenie.

Zákazníci si totiž môžu u firmy objednať hodinky podľa svojho vlastného želania a nechať si remienky nadizajnovať svojimi vlastnými obrázkami.

S týmto nevšedným úlovkom sa matka mladého dievčaťa, ktoré hodinky našlo, pochválila na internete, kde pridala otázku, či by si užívatelia tieto hodinky kúpili a hlavne, či by ich aj nosili. Niektorí reagovali jasným áno, ale podľa iných je takýto dizajn naozaj bizarný a nevhodný. Čo myslíš ty?

Zdroj: mirror.co.uk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť