Mladému vozičkárovi vymazal Tinder účet z toho najbizarnejšieho dôvodu

Tinder je, čo sa sexuálneho obsahu týka, nekompromisný.

Zdroj: Yogas Desigh / Unsplash

Každá sociálna sieť či online zoznamka má vo svojich pravidlách zmienku o zákaze explicitného sexuálneho obsahu. No vzhľadom na to, koľko polonahých zadkov a mikroskopických kusov látky v hrudnej oblasti žien sa na teba denne sype z každej strany, by človek povedal, že si na jeho dodržiavaní práve dvakrát nepotrpia. A predsa.

19-ročný Naill Taylor sa jedného dňa zobudil a zistil, že jeho šance nájsť tú pravú sú opäť o čosi nižšie. Nielenže má švárny chalanisko hendikep, ešte sa ho rozhodol sabotovať aj Tinder. A to tým najbizarnejším možným spôsobom.

Naill je totiž vozičkár. Zo svojho stavu si však ťažkú hlavu nerobí a už vôbec nedovolí, aby mu táto drobná nedokonalosť bránila spoznávať osoby opačného pohlavia za pomoci internetu. Založil si teda profil na populárnej online zoznamke a v popise sa rozhodol obrátiť svoj nedostatok na dvojzmyselný žart.

„Celý deň jazdím na vozíčku, no celú noc môžem jazdiť na tebe,“ hlásalo jeho zoznamkové bio a každý so zdravým zmyslom pre humor sa na tejto vetnej hračke musel minimálne trošku pousmiať. Teda, každý okrem Tinderu. Ten totiž označil jeho vtip za sexuálny a nevhodný a na základe tejto absurdity celý jeho profil vymazal.

Yogas Desigh / Unsplash (https://unsplash.com/photos/rPzEQ7tTRr8)

O svoje nešťastie sa chlapec podelil na Twitteri, kde sa mu okamžite dostalo veľkej pozornosti. Doposiaľ sa k prešľapu zo strany zoznamky dostali desiatky tisíce ľudí a 18-tisíc z nich mu zanechalo svoj palec hore. Možno sa práve vďaka nemu napokon dostane ku svojej vyvolenej a Tinder mu môže akurát tak pobozkať… kolieska na vozíku.

Zdroj: Naill Tayler / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slovenská firma prišla s unikátnou výzvou: odfoť bojler svojej babky a vyhraj relax v Tatrách

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME