Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 8.6.2023
sk
Medard
cz
Medard

Každá sociálna sieť či online zoznamka má vo svojich pravidlách zmienku o zákaze explicitného sexuálneho obsahu. No vzhľadom na to, koľko polonahých zadkov a mikroskopických kusov látky v hrudnej oblasti žien sa na teba denne sype z každej strany, by človek povedal, že si na jeho dodržiavaní práve dvakrát nepotrpia. A predsa.

19-ročný Naill Taylor sa jedného dňa zobudil a zistil, že jeho šance nájsť tú pravú sú opäť o čosi nižšie. Nielenže má švárny chalanisko hendikep, ešte sa ho rozhodol sabotovať aj Tinder. A to tým najbizarnejším možným spôsobom.

Naill je totiž vozičkár. Zo svojho stavu si však ťažkú hlavu nerobí a už vôbec nedovolí, aby mu táto drobná nedokonalosť bránila spoznávať osoby opačného pohlavia za pomoci internetu. Založil si teda profil na populárnej online zoznamke a v popise sa rozhodol obrátiť svoj nedostatok na dvojzmyselný žart.

„Celý deň jazdím na vozíčku, no celú noc môžem jazdiť na tebe,“ hlásalo jeho zoznamkové bio a každý so zdravým zmyslom pre humor sa na tejto vetnej hračke musel minimálne trošku pousmiať. Teda, každý okrem Tinderu. Ten totiž označil jeho vtip za sexuálny a nevhodný a na základe tejto absurdity celý jeho profil vymazal.

Yogas Desigh / Unsplash (https://unsplash.com/photos/rPzEQ7tTRr8)

O svoje nešťastie sa chlapec podelil na Twitteri, kde sa mu okamžite dostalo veľkej pozornosti. Doposiaľ sa k prešľapu zo strany zoznamky dostali desiatky tisíce ľudí a 18-tisíc z nich mu zanechalo svoj palec hore. Možno sa práve vďaka nemu napokon dostane ku svojej vyvolenej a Tinder mu môže akurát tak pobozkať… kolieska na vozíku.

Zdroj: Naill Tayler / Twitter


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje