Mladík išiel na rande s babou z Tinderu. Po tom, čo sa stalo, už na ďalšie nepôjde

Toto poriadne zatriaslo s jeho sebavedomím…

Zdroj: © Profimedia

Online zoznamky. Za predpokladu, že si introvert a narazíš na dobrých ľudí, je to celkom schopný spôsob, ako sa… no, veď vieš… zoznámiť. Dôraz však kladieme na časť vety „narazíš na dobrých ľudí“, pretože to sa, nanešťastie, nestáva často.

Online priestor je totiž plný debilov. A psychopatov, perverzákov, stalkerov, vyznávačov všakovakých pofidérnych siekt, ktoré ťa na prvom stretnutí obdarujú stostranovou brožúrkou o všemocnosti Všemocného, zlatokopiek, potenciálnych sugar babies, ktoré na to nemajú absolútne žiadne predispozície a, samozrejme, neférových žien.

© Profimedia

Tie sú z kategórie ľudí, ktorých stretnúť nechceš, asi najmenšie zlo, ale aj tak. Nie je to nič príjemné. S jednou takou mal tú česť aj britský mladík menom Harrison a dalo by sa povedať, že to poriadne otriaslo s jeho sebavedomím. Natoľko, že chudák chlapec momentálne zvažuje, či sa na to celé nevykašľať a neposlať milú appku radšej do teplých krajín.

O tom, ako Harrison spoznal Rachel

Ale poďme pekne po poriadku. Harrison sa zaregistroval na Tinderi, hádam najznámejšej platforme svojho druhu, a jedného pekného dňa tam naďabil na Rachel. Obaja potiahli doprava, dostali match a po výmene niekoľkých správ sa rozhodli dať šancu normálnemu rande. Čo presne sa na ňom dialo, nevedno, no jedno je isté – Harrison si to užil, Rachel už pomenej.

© Profimedia

S týmto pocitom sa mu však akosi zabudla zveriť, a tak jej chalanisko v dobrej viere na druhý deň napísal správu: „Ahoj, včera som sa dobre bavil. Čo keby sme si to niekedy zopakovali?“ Zavŕšil to jednoduchým usmievajúcim sa emotikonom, správu odoslal a čakal na odpoveď. A že sa jej aj dočkal…

O tom, ako sa chcel Harrison zakopať pod čiernu zem

Bol to súhlas s budúcim stretnutím? Asi ťažko. Tak razantné odmietnutie? Tiež nie. Namiesto toho sa Harrison ocitol zoči-voči screenshotu svojej vlastnej správy. A všetci veľmi dobre vieme, čo to znamená. Šanca, že bola Rachel zo správy taká nadšená, že ju chcela poslať firme na zalaminovanie, je mizivá, o to viac, že sa očividne ani neunúvala uložiť si jeho meno.

Takže nám už ostáva len jedna možnosť. Chcela ju poslať svojim kamoškám a výdatne sa na nej pobaviť. Dievča sa neobťažovalo celú vec nejako ututlávať, jednoducho sa len ospravedlnila a nechala to tak. Nech sa s tým mladý Brit vysporiada po svojom.

O tom, ako sa Harrison podelil o svoj zážitok so svetom

A on sa vysporiadal. Zavesil ich konverzáciu na internet, kde sa z nej okamžite stal virál a k dnešnému dňu sa môže pýšiť viac ako 250-tisícami lajkov. Lebo predsa len… keď už vám niekto zdevastuje sebavedomie, aj 15 minút internetovej slávy je dobrej. Či?

© Profimedia

Zdroj: hazposting / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
65
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
8
Uups
Haha Haha
19
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chyby, ktorých sa dopúšťame, keď neovládame reč svojho tela

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME