Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Internetové zoznamky sú populárne už dlhú dobu. Počas pandémie koronavírusu sa im však možno darí lepšie, než kedykoľvek predtým. Ľuďom skrátka chýba medziľudský kontakt a možnosť nadväzovať nové známosti. Ako ale píše portál LADbible, pre 24-ročného muža menom Zave Fors z amerického mesta Portland sú tieto zoznamky hotovou nočnou morou.

A to z pomerne bizarného dôvodu. Jeho biologický otec totiž daroval svoje spermie viac ako 500-krát a Zave má teraz panický strach, že jeho priateľka, s ktorou sa zoznámi na internete, môže byť v skutočnosti jeho nevlastná sestra!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1899807946965390&set=pb.100008086093599.-2207520000..&type=3

Do školy chodil s nevlastným bratom

Zave tiež novinárom prezradil, že posledné roky strávil na cestách a hľadal svojich súrodencov, ktorí z „obchodu“ jeho otca vzišli. Podarilo sa mu ich vypátrať osem. Jeden z jeho bratov Daron McLennan-Colon chodil dokonca do rovnakej školy ako Zave, ktorý o tom ale vtedy ani len netušil. Kvôli tomu, že jeho otec svoje spermie rozdával na všetky strany, tak má Zave obavu využívať rôzne internetové zoznamky.

„Keď si prezerám Tinder, nikdy neviem, či je dotyčná moja príbuzná alebo nie,“ povedal. „Vždy sa nado mnou a mojimi vzťahmi bude vznášať prízrak neznáma. Bez toho, aby som poslal na testy všetky svoje partnerky, nebudem mať nikdy 100 % istotu, že nie sme príbuzní.“

Shutterstock

Dodal, že podľa jeho priateľov je veľmi málo pravdepodobné, že v dôsledku takéhoto randenia dôjde nechtiac k incestu. „Ľudia hovoria, že incest je štatisticky málo pravdepodobný, ale nebolo tiež málo pravdepodobné, že som chodil do školy s mojím nevlastným bratom?“ pýta sa.

Súrodencov má zrejme viac

Podľa neho môže byť síce šanca naozaj nízka, ale nikdy nie je úplne vylúčená. Zaveho matka mala problém otehotnieť, takže napokon využila spermie od darcu. O tom, ako ho počala, Zaveovi nikdy neklamala, ale ten podľa vlastných slov ani len netušil, že by mohol mať súrodencov. „Vôbec mi to nenapadlo,“ povedal.

Napokon ale zistil, že jeho biologický otec takto daroval spermie mnohokrát a rozhodol sa, že svojich súrodencov vypátra. Ako sme napísali vyššie, v ôsmich prípadoch sa mu to aj podarilo. Mladíkova cesta ale ešte nie je na konci, keďže je vysoko pravdepodobné, že po svete sa pohybuje oveľa viac jeho príbuzných.

Shutterstock

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.