Mladík má strach z internetových zoznamiek, pretože jeho otec daroval spermie až 500-krát

Mladý Američan sa tak bojí, že jeho partnerka môže byť v skutočnosti jeho sestra.

Zdroj: Shutterstock

Internetové zoznamky sú populárne už dlhú dobu. Počas pandémie koronavírusu sa im však možno darí lepšie, než kedykoľvek predtým. Ľuďom skrátka chýba medziľudský kontakt a možnosť nadväzovať nové známosti. Ako ale píše portál LADbible, pre 24-ročného muža menom Zave Fors z amerického mesta Portland sú tieto zoznamky hotovou nočnou morou.

A to z pomerne bizarného dôvodu. Jeho biologický otec totiž daroval svoje spermie viac ako 500-krát a Zave má teraz panický strach, že jeho priateľka, s ktorou sa zoznámi na internete, môže byť v skutočnosti jeho nevlastná sestra!

This may be the cutest photo I will ever take in my life 🐶Photo cred: Natalie Diamond

Posted by Zave Fors on Sunday, February 5, 2017

Do školy chodil s nevlastným bratom

Zave tiež novinárom prezradil, že posledné roky strávil na cestách a hľadal svojich súrodencov, ktorí z „obchodu“ jeho otca vzišli. Podarilo sa mu ich vypátrať osem. Jeden z jeho bratov Daron McLennan-Colon chodil dokonca do rovnakej školy ako Zave, ktorý o tom ale vtedy ani len netušil. Kvôli tomu, že jeho otec svoje spermie rozdával na všetky strany, tak má Zave obavu využívať rôzne internetové zoznamky.

„Keď si prezerám Tinder, nikdy neviem, či je dotyčná moja príbuzná alebo nie,“ povedal. „Vždy sa nado mnou a mojimi vzťahmi bude vznášať prízrak neznáma. Bez toho, aby som poslal na testy všetky svoje partnerky, nebudem mať nikdy 100 % istotu, že nie sme príbuzní.“

Shutterstock

Dodal, že podľa jeho priateľov je veľmi málo pravdepodobné, že v dôsledku takéhoto randenia dôjde nechtiac k incestu. „Ľudia hovoria, že incest je štatisticky málo pravdepodobný, ale nebolo tiež málo pravdepodobné, že som chodil do školy s mojím nevlastným bratom?“ pýta sa.

Súrodencov má zrejme viac

Podľa neho môže byť síce šanca naozaj nízka, ale nikdy nie je úplne vylúčená. Zaveho matka mala problém otehotnieť, takže napokon využila spermie od darcu. O tom, ako ho počala, Zaveovi nikdy neklamala, ale ten podľa vlastných slov ani len netušil, že by mohol mať súrodencov. „Vôbec mi to nenapadlo,“ povedal.

Napokon ale zistil, že jeho biologický otec takto daroval spermie mnohokrát a rozhodol sa, že svojich súrodencov vypátra. Ako sme napísali vyššie, v ôsmich prípadoch sa mu to aj podarilo. Mladíkova cesta ale ešte nie je na konci, keďže je vysoko pravdepodobné, že po svete sa pohybuje oveľa viac jeho príbuzných.

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Otestuj sa: Uhádneš, o ktorú celebritu ide, len na základe úsmevu?


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME