Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil

V novo zakúpených domoch sa dá po predchádzajúcich majiteľoch objaviť všeličo. Zo skúsenosti 32-ročného Jonathana Lewisa ale celkom naskakujú zimomriavky. Ako píše portál LADbible, Jonathan sa nasťahoval do nového domu v Liverpoole.

Zaujalo ho, že priestor pod schodmi bol zasadrovaný. To bolo celkom podozrivé, ale zrejme nečakal, čo pri skúmaní objaví. Keď sa začal prebúravať cez stenu, pohľad mu padol na malú bábiku, ku ktorej bol priložený kúsok papiera.

Posted by Mr. Young on Tuesday, September 21, 2021

A to, čo v ňom stálo, by nám rozhodne na dobrých snoch nepridalo. „Milý čitateľ/nový majiteľ domu, ďakujem, že si ma oslobodil! Volám sa Emily. Moji pôvodní majitelia žili v tomto dome v roku 1961. Nemala som ich rada, takže museli ísť. Vždy len spievali a boli šťastní. Bolo mi z toho zle. Rozhodla som sa, že ich dobodám, takže dúfam, že aj ty máš nože. Dúfam, že sa ti spí dobre.

Len vtip?

Uf, dosť mrazivé, čo povieš? Jonathan o celom incidente porozprával aj novinárom. „Proste som prerazil dieru do steny, asi o veľkosti päste, zasvietil do nej svetlom a tam sedela tá bábika,“ povedal. Podľa vlastných slov sa ale príliš nebojí, že by ho démonická bábika ubodala v spánku. Myslí si totiž, že jednoducho ide o vtip predchádzajúceho majiteľa.

„Niektorí kamaráti mi povedali, aby som dom predal a odsťahoval sa, ale na tom sa len smejem,“ uviedol. „Ak mám byť úprimný, príde mi to veľmi zábavné. Zrejme urobím niečo podobné.“ Dodal tiež, že hoci sa v liste píše, že majitelia v dome žili v roku 1961, samotný papier a písmo pôsobí moderne. Aj to podľa Jonathana len dokazuje, že ide len o svojrázny žartík.

Posted by Mr. Young on Tuesday, September 21, 2021

Posted by Mr. Young on Tuesday, September 21, 2021


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje