Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Mladík si cez internet kúpil papagája, ktorý mu teraz píli uši spievaním metalovej pesničky

Z papagája kakadu sa vykľul drsný metalista!


Pokiaľ človek nakupuje na internete a ešte k tomu z druhej ruky, je dobré dávať si pozor. Za svoje peniaze totiž môžeš dostať niečo, čo si ani prinajmenšom neočakával. Podobnou situáciou sa pochválil mladík Bödan Reykjavik, ktorý si na známej stránke Craigslist kúpil papagája kakadu. Keď s ním ale dorazil domov, začalo sa hotové peklo, informuje portál LADbible.

Prečo? Papagáj je totiž naučený spievať refrén jednej konkrétnej death metalovej pesničky. A spieva ju neustále. Fakt neustále. Predajca sa, samozrejme, o tomto detaile radšej nezmienil. Bödan tak ostal v poriadnom šoku, s ktorým sa skrátka musel pochváliť ostatným.

@bodanrankovic

man buys cockatoo INSTANTLY regrets it

♬ original sound – Bödan Reykjavik

Kakadu metalista

„Takže, toto je hlúpe. Práve som si kúpil papagája kakadu od niekoho z Craigslistu a teraz stále vydáva tieto zvuky,“ zveril sa Bödan vo videu, ktoré zverejnil na sociálnej sieti TikTok. V pozadí môžeš počuť, ako papagáj vyspevuje text „Let the bodies hit the floor, let the bodies hit the floor. Floooor“. Ten pochádza z pesničky Bodies z roku 2001 od hard metalovej kapely Drowning Pool.

Papagáj sa dokonca snažil verne napodobiť hlas jej speváka Davea Williamsa. Bödanovo video sa veľmi rýchlo stalo virálnym a spievajúci papagáj si našiel veľké množstvo fanúšikov.

A hoci Bödan svoje video uviedol textom: „Chlapík si kúpil kakadu a OKAMŽITE to oľutoval“, zdá sa, že na svojho nového domáceho maznáčika si časom zvykne.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje