Mladík si každý deň 4 hodiny nanáša make-up, aby vyzeral ako Ken

V prepočte minie mesačne na make-up aj 30 eur.

Zdroj: Profimedia.sk

Bábiky Barbie neovplyvnili len mnohé dievčatá, ktoré sa im chcú podobať, a preto podstupujú rôzne estetické zákroky. Nájdu sa aj muži, ktorí svoj vzor našli v mužskej verzii bábiky, známej ako Ken. Niektorí sa, rovnako ako aj ženy, rozhodli podstúpiť plastické operácie. Felipe Adam však dokáže svoj výzor Kena vytvoriť iba pomocou make-upu. 

Ken sa stal jeho vzorom

Iba sedemnásťročný Felipe trávi každý deň v kúpeľni 4 hodiny, aby na seba aplikoval dostatočnú vrstvu make-upu. Pomocou nej sa zmení z obyčajného chlapca na živú bábiku Kena. Barbie bábiky si zamiloval v momente, keď ešte ako dieťa sledoval jeho sestry, ktoré si ich zvykli kresliť.

Felipe je pouličný predavač a kuchár, ktorý pochádza z brazílskeho mesta Minas Gerais. Už v štrnástich rokoch si začal zarábať a následne nakupovať svoje prvé oblečenie, topánky a make-up. Bežne dokáže Felipe mesačne minúť na make-up 20-30 eur. Oblečenie mu zvyknú dokonca požičiavať aj sestry a mama.

Profimedia.sk

Stačí mu make-up a 4 hodiny v kúpeľni

Nato, aby tento mladík zo seba vytvoril kópiu bábiky Kena, musí stráviť každé ráno v kúpeľni 4 hodiny. Počas nich pomocou make-upu, kontúrovacej paletky a liniek docieli podobu plastovej bábiky. Brazílčan sa vo svojom meste vďaka jeho vzhľadu stal doslova atrakciou. Mnohí ho už veľmi dobre poznajú a turisti sa s ním zvyknú fotiť.

Nie všetci sú však s jeho záľubou a výzorom stotožnení. Felipe čelil už počas školy šikane a mnohým nepríjemným poznámkam. Tie tiež dostáva často od okoloidúcich na ulici. Jeho to však neodradilo od toho, aby s výraznou vizážou prestal. Práve naopak, jeho cieľom je dostatočne si zarobiť, aby mohol neskôr podstúpiť estetické zákroky, ktoré ho posunú bližšie k tomu, aby vyzeral ako Ken aj bez make-upu.

Profimedia.sk

Zdroj: Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
46
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najprv to vyzeralo ako žart. Študentku počas online hodiny prepadol zlodej

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME