Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 23.4.2024
sk
Vojtech
cz
Vojtěch

Dnes sa môžeme stretnúť s tortami najrôznejších druhov, tvarov a stvárnení. Napokon, len nedávno sme ti na EMEFKA priniesli článok o tom, ako sa dá chutná pochúťka vytvarovať do podoby ľudských rúk či nôh. A ako píše aj portál Unilad, profesionálna pekárka Nina Evans Williams sa rozhodla prekvapiť svojho 24-ročného syna Kanea naozaj netradičnou tortou.

Keďže jej potomok veľmi rád nakupuje v online obchodoch (obzvlášť v období pandémie), jeho narodeninová torta by mala byť v tvare niečoho, s čím sa často stretáva. Napokon sa rozhodla, že mu teda podaruje tortu v tvare kartónového balíka zo spoločnosti Amazon. Ako môžeš vidieť, prevedenie čokoládovej dobroty je absolútne dokonalé a realistické. Je dokonca zalepená lepiacou páskou a obsahuje aj údaje o adresátovi.

Posted by Nina's Cake Cabin on Tuesday, February 2, 2021

„Zásielky mu prichádzajú dosť často, takmer každý týždeň, obzvlášť počas lockdownu,“ povedala Nina. Dodala tiež, že keď jej syn prvýkrát tortu videl, jej realistickosť ho úplne zmiatla a on si myslel, že ide o skutočnú zásielku. Túto ilúziu podporil aj samotná Nina, ktorá mu povedala, že mu kuriér zase priniesol nejaký balík z Amazonu.

„Až keď prišiel bližšie, tak si to uvedomil a povedal: ‚Panebože!‚” dodala. Nina tortu upiekla úplne sama a zabralo jej to celé dva dni. Následne sa ňou pochválila na internete, kde si jej originálnu tortu zamilovali tisíce ľudí.

Posted by Nina's Cake Cabin on Tuesday, February 16, 2021

Posted by Nina's Cake Cabin on Wednesday, February 3, 2021

Posted by Nina's Cake Cabin on Tuesday, February 16, 2021


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.