Sobota 29.1.2022
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Zásnuby sú pre (skoro) každú ženu veľká vec. Niektoré o nich snívajú odmalička a väčšina z nich sa ich aj dočká. No len máloktorý chlap túto udalosť pojme až v takom veľkom štýle ako muž, o ktorom píše portál Unilad. Ten svojej frajerke prichystal krásne, priam „nadpozemské“ prekvapenie.

Vesmírny fanatik Liam Bove z anglického grófstva Bedfordshire miluje celý život vesmír a o túto záľubu sa už od začiatku vzťahu delí aj so svojou priateľkou Becky Dixon. Dvojica je spolu už pätnásť rokov, zoznámili sa, keď boli ešte tínedžeri, a tak sa Liam rozhodol, že už nastal čas ich lásku spečatiť.

Plánoval to rok

31-ročný analytik Liam začal pracovať na jedinečnej žiadosti o ruku so spoločnosťou Sent Into Space viac ako rok pred jej uskutočnením. Firma, ako aj avizuje na svojej webstránke, sa zaoberá „vesmírnym marketingom“, čiže umožňuje ľuďom umiestniť ich reklamu až do vesmírnych výšin.

A tak začiatkom januára poslal Liam spolu s ich pomocou do vesmíru zásnubný prsteň. Prsteň bol pripevnený k meteorologickému balónu s kamerou GoPro, ktorá nahrala celý let až do výšky 30 kilometrov.

Zábery na videu ukazujú roztvorenú škatuľku, v ktorej je starostlivo zaistený prsteň, ako sa vznáša vo vesmíre. Po návrate na Zem bol prsteň a video z cesty odovzdané Liamovi, aby mohol svoju žiadosť o ruku okoreniť nadpozemskými zábermi. O mesiac neskôr, 29. februára, tak pokľakol pred svoju lásku. Nasledovalo dojímavé vyznanie a napokon ukázanie nasledovného videa.

Šťastný koniec

Becky povedala áno a Liam môže byť na seba a svoje originálne nápady právom pyšný. Takáto „sranda“ však určite nie je pre každého. Vesmírny výlet odľahčil Liamov účet o približne 2 800 €, a to nepočítame cenu zásnubného prsteňa luxusnej značky…

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť