Mladík si pripravil netradičnú žiadosť o ruku. Nechal zásnubný prsteň vyletieť až do vesmíru

Prekvapenie pre priateľku chystal rok.

Zdroj: Shutterstock

Zásnuby sú pre (skoro) každú ženu veľká vec. Niektoré o nich snívajú odmalička a väčšina z nich sa ich aj dočká. No len máloktorý chlap túto udalosť pojme až v takom veľkom štýle ako muž, o ktorom píše portál Unilad. Ten svojej frajerke prichystal krásne, priam „nadpozemské“ prekvapenie.

Vesmírny fanatik Liam Bove z anglického grófstva Bedfordshire miluje celý život vesmír a o túto záľubu sa už od začiatku vzťahu delí aj so svojou priateľkou Becky Dixon. Dvojica je spolu už pätnásť rokov, zoznámili sa, keď boli ešte tínedžeri, a tak sa Liam rozhodol, že už nastal čas ich lásku spečatiť.

Plánoval to rok

31-ročný analytik Liam začal pracovať na jedinečnej žiadosti o ruku so spoločnosťou Sent Into Space viac ako rok pred jej uskutočnením. Firma, ako aj avizuje na svojej webstránke, sa zaoberá „vesmírnym marketingom“, čiže umožňuje ľuďom umiestniť ich reklamu až do vesmírnych výšin.

A tak začiatkom januára poslal Liam spolu s ich pomocou do vesmíru zásnubný prsteň. Prsteň bol pripevnený k meteorologickému balónu s kamerou GoPro, ktorá nahrala celý let až do výšky 30 kilometrov.

Zábery na videu ukazujú roztvorenú škatuľku, v ktorej je starostlivo zaistený prsteň, ako sa vznáša vo vesmíre. Po návrate na Zem bol prsteň a video z cesty odovzdané Liamovi, aby mohol svoju žiadosť o ruku okoreniť nadpozemskými zábermi. O mesiac neskôr, 29. februára, tak pokľakol pred svoju lásku. Nasledovalo dojímavé vyznanie a napokon ukázanie nasledovného videa.

Šťastný koniec

Becky povedala áno a Liam môže byť na seba a svoje originálne nápady právom pyšný. Takáto „sranda“ však určite nie je pre každého. Vesmírny výlet odľahčil Liamov účet o približne 2 800 €, a to nepočítame cenu zásnubného prsteňa luxusnej značky…

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mačky sú divné tvory a tieto obrázky sú toho dôkazom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME