Mladík si v čase karantény všimol dievča tancujúce na streche. Pomocou dronu ju pozval na rande

Príbeh nezvyčajného rande sa stal hitom internetu.

Zdroj: jermcohen / instagram.com

Je nepochybné, že karanténne opatrenia v dôsledku pandémie koronavírusu nie sú pre mnohých ľudí ničím príjemným. Sú však dôležité, pokiaľ chceme účinne proti vírusu bojovať. Je jasné, že zatvorené obchody, prevádzky či firmy urobili škrty cez rozpočet mnohým zamestnancom, majiteľom či podnikateľom.

Neznáme dievča

Rovnako na tom sú aj ľudia, ktorí by sa radi stretli s priateľmi, prípadne si vyšli na rande, ale nemôžu. Ako však dosvedčuje aj tento článok, o ktorom písal aj portál Bored Panda, láska kvitne aj v čase pandémie. Fotograf Jeremy Cohen si totiž jedného dňa všimol, že na streche budovy, ktorá sa nachádza hneď vedľa jeho bytu, tancuje neznáme dievča.

View this post on Instagram

a global pandemic? don’t know her

A post shared by Tori Cignarella (@toricigs) on

Jeremymu bolo hneď jasné, že musí upútať jej pozornosť. „Flirtovaniu sa obvykle vyhýbam, ale po týždni izolácie vo svojom byte som túžil po nejakej sociálnej interakcii,“ povedal Jeremy portálu Bored Panda.

Zamával jej, pričom ona mu s úsmevom pozdrav oplatila. Jeremy na nič nečakal a do akcie zapojil svoj dron. Pripevnil naň papier so svojím telefónnym číslom s odkazom, aby mu neznáma napísala. A ona naozaj napísala!

Rande v čase karantény

Jeremy sa dozvedel, že sa volá Tori a fotograf ju hneď na druhý deň pozval na rande. Tori súhlasila. Lenže obaja boli v karanténe, takže ako to uskutočniť? Napokon sa každý z nich usadil na svojom mieste: Jeremy na balkóne svojho bytu a Tori na streche, každý pri vlastnom slávnostne prestretom stolíku s jedlom a kvalitným vínom.

Obaja sa následne spojili aj prostredníctvom mobilných telefónov. Video z tohto nevšedného zoznámenia a následného rande sa okamžite stalo hitom internetu. „Mal som výborný pocit z toho, že mi ľudia fandia,“ prezradil Jeremy. „Ale hlavne, dalo to ľuďom možnosť v niečo veriť v týchto zvláštnych a temných časoch. Ak tento príbeh ľuďom prinesie radosť, tak prinesie radosť aj mne.“

Ako však Jeremy dodal, cítil, že by jeho vzťah s Tori mal postúpiť na vyšší level, a to aj napriek tomu, že platia karanténne opatrenia. Riešenie sa však našlo. Vďaka veľkej nafúknutej plastovej guli sa tak mladý fotograf mohol s Tori stretnúť aj tvárou v tvár.

A tá bola, ako môžeš vidieť, skutočne nadšená. Rovnako ako policajná hliadka, ktorá Jeremyho a Tori zastavila na ulici. Jej členovia si následne s oboma mladými ľuďmi urobili sériu fotografií.

View this post on Instagram

How to date a Quarantined Cutie, Part 3.

A post shared by JEREMY COHEN (@jermcohen) on

Zdroj: boredpanda.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
157
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
8
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 užitočných lifehackov, ktoré obrátia tvoj život hore nohami


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME