Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 4.2.2023
sk
Veronika
cz
Jarmila

Je nepochybné, že karanténne opatrenia v dôsledku pandémie koronavírusu nie sú pre mnohých ľudí ničím príjemným. Sú však dôležité, pokiaľ chceme účinne proti vírusu bojovať. Je jasné, že zatvorené obchody, prevádzky či firmy urobili škrty cez rozpočet mnohým zamestnancom, majiteľom či podnikateľom.

Neznáme dievča

Rovnako na tom sú aj ľudia, ktorí by sa radi stretli s priateľmi, prípadne si vyšli na rande, ale nemôžu. Ako však dosvedčuje aj tento článok, o ktorom písal aj portál Bored Panda, láska kvitne aj v čase pandémie. Fotograf Jeremy Cohen si totiž jedného dňa všimol, že na streche budovy, ktorá sa nachádza hneď vedľa jeho bytu, tancuje neznáme dievča.

Jeremymu bolo hneď jasné, že musí upútať jej pozornosť. „Flirtovaniu sa obvykle vyhýbam, ale po týždni izolácie vo svojom byte som túžil po nejakej sociálnej interakcii,“ povedal Jeremy portálu Bored Panda.

Zamával jej, pričom ona mu s úsmevom pozdrav oplatila. Jeremy na nič nečakal a do akcie zapojil svoj dron. Pripevnil naň papier so svojím telefónnym číslom s odkazom, aby mu neznáma napísala. A ona naozaj napísala!

Rande v čase karantény

Jeremy sa dozvedel, že sa volá Tori a fotograf ju hneď na druhý deň pozval na rande. Tori súhlasila. Lenže obaja boli v karanténe, takže ako to uskutočniť? Napokon sa každý z nich usadil na svojom mieste: Jeremy na balkóne svojho bytu a Tori na streche, každý pri vlastnom slávnostne prestretom stolíku s jedlom a kvalitným vínom.

Obaja sa následne spojili aj prostredníctvom mobilných telefónov. Video z tohto nevšedného zoznámenia a následného rande sa okamžite stalo hitom internetu. „Mal som výborný pocit z toho, že mi ľudia fandia,“ prezradil Jeremy. „Ale hlavne, dalo to ľuďom možnosť v niečo veriť v týchto zvláštnych a temných časoch. Ak tento príbeh ľuďom prinesie radosť, tak prinesie radosť aj mne.“

Ako však Jeremy dodal, cítil, že by jeho vzťah s Tori mal postúpiť na vyšší level, a to aj napriek tomu, že platia karanténne opatrenia. Riešenie sa však našlo. Vďaka veľkej nafúknutej plastovej guli sa tak mladý fotograf mohol s Tori stretnúť aj tvárou v tvár.

A tá bola, ako môžeš vidieť, skutočne nadšená. Rovnako ako policajná hliadka, ktorá Jeremyho a Tori zastavila na ulici. Jej členovia si následne s oboma mladými ľuďmi urobili sériu fotografií.

Zdroj: boredpanda.com


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť