Streda 28.9.2022
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

Už sme si tak nejako zvykli, že niektorí ľudia milujú plastické operácie viac, než by bolo zdravé. Koniec-koncov ale platí, že pokiaľ je to ich slobodná voľba, čo koho do toho? Ako píše aj portál LADbible, jedným z tých, ktorí na plastiky nedajú dopustiť, je aj 24-ročný Levi Jed Murphy. Ten za chirurgmi prišiel s nevšednou požiadavkou – túžil vyzerať ako instagramový filter.

V praxi to znamenalo toľko, že mu upravili pery, líca, bradu, čeľusť, oči a nos. Nechal si dokonca aj vyrovnať zuby. Za všetky tieto operácie dohromady zaplatil 30-tisíc libier (asi 34 906 eur) a podľa vlastných slov je s výsledkom mimoriadne spokojný.

Profimedia

Z kritiky si veľkú hlavu nerobí

Komentáre na internete ale ani zďaleka neboli len pozitívne. Viacerí sa Levimu posmievali, že jeho tvár vyzerá ako maska z hororu Očista. On si však z toho nič nerobí. Prvé umelé vylepšenie tváre absolvoval už vo svojich devätnástich rokoch, keď si dal zväčšiť pery.

Len o rok neskôr sa zameral na líca, čeľusť a oči. Podľa vlastných slov už absolvoval toľko plastík a kozmetických zákrokov, že ich už ani nepočíta. „Pre mňa to nie je žiadny veľký problém,“ povedal. „Je to ako zmeniť šatník, ale, samozrejme, je to viac extrémnejšie a bolestivejšie.“

Inšpiráciou k tejto premene bol instagramový filter, ktorý používateľom ukáže, ako by vyzerali po plastickej operácii. „Páčilo sa mi, ako som vyzeral,“ povedal Levi. Následne si aj s priateľom založili účet na stránke OnlyFans, kde získali pomerne veľkú popularitu. „Rád pútam pozornosť, dokonca aj mojimi plastikami.

Profimedia
Profimedia

Keď som sa po nich zotavoval, vysielal som to cez sociálne siete, aby som na seba upozornil. Pravdaže nie všetci reagujú na môj výzor práve pozitívne. (…) Ale úprimne, som zvyknutý na negatívne komentáre, takže si to neberiem k srdcu.“ Levi dodal, že jeho priateľ a rodina ho v jeho snahe o premenu podporujú, a to je preňho to hlavné. Dokonca sa vraj stal inšpiráciou pre viacerých ľudí, ktorým pomohol dodať sebavedomie. Či sa Levi vydal správnou cestou, alebo je jeho premena už trochu za čiarou, na to si asi každý musí odpovedať sám.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť