Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Mladík uviazol v prvý pracovný deň na toaletách. Nemal vstupnú kartičku

Toalety boli chránené kódom. Bez neho sa nevedel dostať von.


Prvý deň na novom pracovisku sa u väčšiny z nás spája s nervozitou, možno až miernou úzkosťou. Ideme medzi nových kolegov a do nového prostredia, takže je to asi pochopiteľné. V prvý deň sa možno tiež až príliš úzkostlivo snažíme neurobiť žiadnu veľkú chybu či trapas.

Ale ani to niekedy nevyjde podľa našich predstáv. Ako píše portál DailyDot, svoje by o tom vedel povedať Američan Jackson Ammons, ktorý nedávno nastúpil do svojej novej práce. Deň prebiehal úplne normálne a pozostával najmä zo školenia. Popoludní si však Ammons potreboval odskočiť na toaletu.

Keďže však pri sebe nemal vstupnú kartičku (ako nový zamestnanec), dostal sa do poriadne nepríjemnej situácie. Ostal totiž uväznený na toalete. O svojom zážitku sa podelil aj na sociálnej sieti TikTok. Vysvetlil, že do budovy sa dostal vďaka kolegovi, ktorý ho školil. Ku koncu dňa mu ale Jackson povedal, že môže ísť domov, keďže už len čakal, kým sa mu nastaví počítač.

„Povedal som mu, že to už bez neho zvládnem, že nechcem mrhať jeho časom a že pokojne môže ísť,“ uviedol na videu. „Všetko malo byť v pohode, lenže ani náhodou nebolo…“ Ako dodal, ani len netušil, že na to, aby sa dostal z toaliet, potrebuje vstupnú kartičku.

Toalety sa zmenili na väzenie

„Mám novú prácu, ale zatiaľ nemám bezpečnostnú previerku. A v piatok väčšina ľudí pracuje home office. Som na toaletách, odkiaľ sa ale bez vstupnej kartičky nedostanem. Čo sú to za toalety, že k nim treba mať kartičku?! horekoval mladík. Okamžite sa teda pokúsil kontaktovať svojho kolegu.

Lenže ten mobil nedvíhal. Ako Jackson uviedol, nechcel volať svojej šéfke, „aby si nemyslela, že prijala do práce idiota“. Čas na toaletách si krátil tak, že hral na mobile videohry a zjedol sušienky, ktoré si, našťastie, vzal so sebou. Po dlhom čakaní sa mu kolega ozval a poslal mu kód, vďaka ktorému sa z toaliet dostal. „Na tie toalety už nikdy nevkročím!“ zaprisahal sa následne Jackson.

kuriozity, práca, prvý deň v práci, zamestnanie, toaleta, uväznený na toalete, trapas
Shutterstock

Ľudí jeho video zaujalo aj pobavilo, ale mnohí sa čudovali, prečo sú vlastne toalety zabezpečené kódom. Podľa nich to totiž nedáva žiadny zmysel. „Nikdy som nepočul, že by niekto potreboval vstupnú kartičku či kód, aby sa dostal von z toaliet,“ napísal jeden.

Ďalší zase dodali, že to môže byť aj nebezpečné, ak by v budove vznikol požiar. Čo ak by niekto ostal uväznený na toaletách len preto, lebo si zabudol vziať kartičku?


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.