Mladík v zábavnom videu bojuje s koronavírusom v štýle kultovej hry Counter-Strike

Video, ktoré iste vyčarí úsmev na tvári každému gamerovi.

Zdroj: bahijkaddoura / instagram.com

Je pravdou, že nútená izolácia v čase pandémie koronavírusu môže mnohým ľuďom liezť na mozog. Nudia sa a nevedia, čo majú doma robiť. V mnohých z nich však izolácia prebúdza ohromnú kreativitu, ktorou následne bavia internetové publikum.

Dôkazom nech je aj video, ktoré ti predstavíme v tomto článku. Jeho autorom je Bahij Kaddoura, ktorý sa rozhodol s koronavírusom bojovať svojráznym spôsobom, a to v štýle kultovej videohry Counter-Strike.

Na svojom instagramovom profile zverejnil krátke video s názvom Counter-Corona 2.0, v ktorom on sám bojuje s koronavírusom. Celé video je pritom natočené v štýle známej strieľačky. Nechýba výber postáv v úvode, pohľad z prvej osoby, menenie zbraní a strieľanie do nepriateľov.

Ako zbrane tentokrát poslúžili dezinfekčné prípravky či mop. To všetko je okorenené známymi zvukovými efektmi z originálnej hry. Výsledok je absolútne dokonalý a niet sa čomu čudovať, že Bahijove video sa okamžite stalo hitom internetu. Milovníci počítačových hier sa pri ňom iste budú spokojne usmievať.

Counter-Strike je populárna počítačová hra zo žánru first person strieľačiek, ktorá vznikla pod strechou spoločnosti Valve. Vyšla v novembri roku 2000 a okamžite sa stala veľkým hitom. Ide o multiplayerovú hru pre skupinu hráčov, ktorí hrajú v tímoch protiteroristickej jednotky alebo teroristov.

Hra si získala mimoriadne veľkú popularitu aj v našich končinách a dočkala sa niekoľkých pokračovaní. Posledným je titul Counter-Strike: Global Offensive, ktorý vyšiel v lete roku 2012.

Zdroj: Bahij Kaddoura/instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
PornHub chce donútiť ľudí, aby dodržiavali karanténu. Poskytne svetu prémiový obsah zdarma


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME