Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena

Mačky patria medzi najobľúbenejších domácich miláčikov. Celkom iste ich miluje aj mladík Adrian, keďže má doma dokonca hneď dve mačacie kamarátky. Ich mená sú Atlas a CleoCatra a Adrian im vytvoril aj vlastný instagramový profil. Ten má 122-tisíc sledovateľov, ktorí dobrodružstvá dvoch podarených mačiek radi sledujú. Adrian ale teraz prišiel s nečakaným a originálnym nápadom, vďaka ktorému sa jeho mačky stali virálnym.

Pomocou jednoduchých papierových kartičiek totiž dokázal vyvolať ilúziu mačiek, ktoré ukazujú tie najrôznejšie emócie. Na daných kartičkách boli totiž nakreslené rôzne výrazy či mimika očí a usmievajúcich sa úst. Tie následne Adrian priložil na tváre svojich mačiek a výsledok bol skutočne veľmi zábavný.

Mačky totiž začali vyjadrovať celú škálu emócií, od radosti až po otrávenie a zhnusenie. „Vždy som hľadal možnosti, ako vytvoriť nejaký kreatívny príspevok,“ prezradil Adrian pre portál Bored Panda. „Potom som našiel jeden obrázok s bielou maskou na tvár, na ktorej boli rôzne výrazy tváre. To mi poskytlo inšpiráciu urobiť biele kartičky s rôznymi výrazmi, ktoré by sa zameriavali na ústa a oči. Tie totiž patria k najvýraznejším častiam tváre.“

Pri prezeraní nasledujúcich fotiek nezabudni kliknúť na šípku vpravo, aby sa ti načítala ďalšia fotografia.

Emócie mačky Atlas

Mačacie emócie CleoCatry


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.