Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.7.2024
sk
Daniel
cz
Vítězslav, Vítězslava

Síce občas nadávame na televízne noviny, no musíme uznať, že ak by ich nebolo, tak by sme prišli o veľa dobrých reportáží, ktoré sa neskôr stali virálnymi. Po videu s ľudovým názvom „narafali“ prichádza ďalší adept na úspešné video.

Tentokrát je to mladík z Michaloviec, ktorému sa podarilo nabúrať auto na parkovisku sídliska. Ak ste si práve povedali, že to nie je nič zvláštne, tak ste ešte nepočuli jeho odôvodnenie nehody. Reportáž priniesol portál noviny.sk.

Narazil do zaparkovaného auta na sídlisku

Pravdepodobne si každý pomyslí, že vodič mal možno vypité alebo ho nejak šmyklo. Nie je úplne nevšedné, že občas niekto “ťukne“ auto aj na sídlisku. Mladík svojím vozidlom porušil spätné zrkadlo druhému autu, ktoré bolo na parkovisku sídliska zaparkované. Očitý svedok zrážky ihneď kontaktoval majiteľa auta a následne boli privolaní aj policajti.

Reportérka TV JOJ sa mladíka opýtala na detaily, ten však, ako môžete vidieť z reportáže, nevyzerá úplne triezvo. Zrážku argumentoval slovami: „Tu nejaký šialenec buchol za mnou… späťákom…také to tu je úzke, a tak, stane sa.“

Následne však ozrejmil ďalšie detaily zrážky – jeho spolupáchateľom sa stal pes. Mladík hovorí o tom, ako psa zatvára do kufra, no on má snowboard, príde cez dierku a „keď je smädný, príde si dopredu, prepni mi pesničku alebo čo mi povie, som sa zľakol“.  Vy by ste sa asi tiež zľakli, ak by vám pes hovoril, že máte prepnúť pesničku v aute, no nie?

Prezradil svoje bohaté plány na večer

Podľa informácií uvedených na stránke noviny.sk mladíkovi nebol v krvi zistený alkohol, no policajtom sa nezdal byť v poriadku a zobrali ho do nemocnice na zistenie omamných látok. Mladíkovi bolo aj napriek tomu, že si ho odviezli policajti, poriadne veselo.

Reportérke preto stihol prezradiť svoje plány na večer. „Idem sa najesť fajne, polievočku by som si dal, zima je vonku… idem sa najesť, pivečko si dám dneska konečne po dlhšom dobe. A večer zase: ženy, drogy, alkohol, herne.“ Novozrodenú hviezdu sme sa rozhodli zaradiť medzi ostatné slovenské legendy internetu aj na náš shop. Nové tričko nájdeš tu.

EMEFKA

Zdroj: noviny.sk


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.