Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 29.11.2022
sk
Vratko
cz
Zina

Pre lásku a svoju partnerku či partnera je človek ochotný urobiť všetko. Napríklad zastúpiť ho/ju počas ťažkej písomky. Presne o to sa pokúsil 22-ročný študent Khadim Mboup zo Senegalu, informuje portál LADbible. Vedel, že jeho 19-ročnú priateľku Gangue Dioum čakajú veľmi ťažké skúšky z angličtiny. Gangue sa obávala, že by na nich mohla vybuchnúť, takže jej priateľ vymyslel vskutku „geniálny“ plán: zamaskuje sa a bude sa vydávať za Gangue!

Tri dni nevzbudil podozrenie

Mladík si nasadil na hlavu parochňu, obliekol si jej šaty (aj podprsenku), náušnice, na tvár si naniesol mejkap a vyrazil v ústrety náročným testom. Tie sa písali niekoľko dní a ver či nie, počas prvých troch dní to Khadimovi prechádzalo a on nevzbudil žiadnu pozornosť. Celý plán sa zrútil na štvrtý deň, keď bol mladík odhalený. Profesorom sa na jeho výzore niečo nepozdávalo a po konfrontácii s ním zavolali políciu.

Barataa yunivarsiitii uffata dubartiin jaalalleesaaf qormaata qorame*************Barataan yunivarsiitii lammii…

Posted by BBC News Afaan Oromoo on Tuesday, August 3, 2021

Študent sa mužom zákona následne priznal k podvodu s tým, že chcel naozaj len pomôcť svojej priateľke. Ako motív svojho konania uviedol svoju hlbokú lásku k nej. No, láska-neláska, obaja zaľúbenci boli obvinení z podvodu a v prípade dokázania viny im hrozí vylúčenie zo školy na päť rokov, peňažná pokuta a odňatie slobody vo výške piatich rokov.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť