Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Mladý futbalista zomrel na následky zranení, ktoré utrpel počas pozápasovej bitky

Mladík po rane upadol do bezvedomia.


Iba 15-ročný futbalista podľahol v nemocnici vážnym poraneniam mozgu, ktoré utrpel po údere od súpera pri nedeľňajšej pozápasovej bitke na medzinárodnom mládežníckom turnaji v Nemecku.

Informovala o tom polícia vo Frankfurte nad Mohanom, podľa ktorej bude patológ zisťovať príčinu smrti chlapca v nasledujúcich dňoch. Šestnásťročný Francúz, ktorý udrel o rok mladšieho hráča berlínskeho tímu, zostáva vo vyšetrovacej väzbe.

Podľa polície sa po záverečnom hvizde rozhodcu strhla na hracej ploche mela, ktorá eskalovala do bitky a v nej „padali“ aj päste. Jeden z úderov inkasoval do oblasti hlavy a krku aj spomenutý 15-ročný mladík, po rane upadol do bezvedomia. Priamo na mieste sa ho ujali zdravotníci a následne ho transportovali do nemocnice vo vážnom stave. Polícia požiadala prípadných svedkov, ktorí disponujú videom z incidentu, aby ho ako dôkaz doručili vyšetrovateľom.

Agentúra DPA informovala, že rodičia obete súhlasili s darovaním chlapcových orgánov za účelom pomoci iným chorým či zraneným deťom, ktoré ich potrebujú.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.