Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Mladý muž sa neskutočne podobá na Michaela Jacksona. Mnohí ho obviňujú, že podstúpil plastiku

Akoby kráľovi popu z oka vypadol.


V júni roku 2009 zaplavila médiá smutná správa – vo veku 50 rokov svet navždy opustila hudobná legenda Michael Jackson. Kráľa popu, ktorý má na konte hity ako Billie Jean, Thriller či Smooth Criminal, oplakali fanúšikovia po celom svete a presná príčina jeho smrti bola dlho predmetom diskusií. No možno nás neopustil úplne. Možno sa len reinkarnoval do tohto mladého Brita.

Matematicky to síce vôbec nevychádza, no stačí jeden pohľad na Fabia Jacksona a hneď pochopíš, prečo táto úvaha vôbec začala kolovať internetom. 28-ročný mladík pôvodom z Anglicka sa totiž tak neskutočne podobá na zosnulého speváka, až ho verejnosť opakovane obvinila, že podstúpil plastickú operáciu. Tieto špekulácie Fabio vyvrátil fotografiami z detstva, na ktorých – prekvapivo – vyzerá presne ako miniatúrna verzia Michaela Jacksona.

Profimedia

Slávu na sociálnych sieťach mu hviezdy nepriali

Fabio sa z tejto skutočnosti pokúsil vyťažiť maximum a okrem práce dvojníka Michaela Jacksona skúšal svoje šťastie aj na sociálnych sieťach. Asi pre nikoho nebude šokom, že sa uchytil a rovnako ako na Instagrame, aj na TikToku okamžite prilákal pozornosť miliónov zvedavcov. Nanešťastie, všetky jeho účty boli po čase vymazané, a tak sa momentálne musí uspokojiť s týmto, ktorý má „len“ niečo cez 57-tisíc sledovateľov.

Komentárová sekcia pod jeho príspevkami je vždy pestrá. „Je to naozaj Michael Jackson? Myslel som si, že umrel,“ znelo jedno z desiatok zmätených vyjadrení od ľudí, ktorí mali pocit, že naozaj ide o kráľa popu. „Vzhľadom na to, ako si vyzeral v detstve, je jasné, že nekopíruješ Michaela Jacksona. To on kopíroval teba,“ poznamenal zase niekto ďalší.

1.

Profimedia

2.

Profimedia

3.

Profimedia

4.

Profimedia

5.

Profimedia

Mohlo by ťa zaujímať:

Akoby mu z oka vypadol. Indický Mr. Bean na sociálnych sieťach baví tisíce fanúšikov

6.

Profimedia

7.

Profimedia

8.

Profimedia

9.

Profimedia

10.

Profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť