Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 2.12.2023
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Mladý muž sa neskutočne podobá na Michaela Jacksona. Mnohí ho obviňujú, že podstúpil plastiku

Akoby kráľovi popu z oka vypadol.


V júni roku 2009 zaplavila médiá smutná správa – vo veku 50 rokov svet navždy opustila hudobná legenda Michael Jackson. Kráľa popu, ktorý má na konte hity ako Billie Jean, Thriller či Smooth Criminal, oplakali fanúšikovia po celom svete a presná príčina jeho smrti bola dlho predmetom diskusií. No možno nás neopustil úplne. Možno sa len reinkarnoval do tohto mladého Brita.

Matematicky to síce vôbec nevychádza, no stačí jeden pohľad na Fabia Jacksona a hneď pochopíš, prečo táto úvaha vôbec začala kolovať internetom. 28-ročný mladík pôvodom z Anglicka sa totiž tak neskutočne podobá na zosnulého speváka, až ho verejnosť opakovane obvinila, že podstúpil plastickú operáciu. Tieto špekulácie Fabio vyvrátil fotografiami z detstva, na ktorých – prekvapivo – vyzerá presne ako miniatúrna verzia Michaela Jacksona.

Profimedia

Slávu na sociálnych sieťach mu hviezdy nepriali

Fabio sa z tejto skutočnosti pokúsil vyťažiť maximum a okrem práce dvojníka Michaela Jacksona skúšal svoje šťastie aj na sociálnych sieťach. Asi pre nikoho nebude šokom, že sa uchytil a rovnako ako na Instagrame, aj na TikToku okamžite prilákal pozornosť miliónov zvedavcov. Nanešťastie, všetky jeho účty boli po čase vymazané, a tak sa momentálne musí uspokojiť s týmto, ktorý má „len“ niečo cez 57-tisíc sledovateľov.

Komentárová sekcia pod jeho príspevkami je vždy pestrá. „Je to naozaj Michael Jackson? Myslel som si, že umrel,“ znelo jedno z desiatok zmätených vyjadrení od ľudí, ktorí mali pocit, že naozaj ide o kráľa popu. „Vzhľadom na to, ako si vyzeral v detstve, je jasné, že nekopíruješ Michaela Jacksona. To on kopíroval teba,“ poznamenal zase niekto ďalší.

1.

Profimedia

2.

Profimedia

3.

Profimedia

4.

Profimedia

5.

Profimedia

Mohlo by ťa zaujímať:

Akoby mu z oka vypadol. Indický Mr. Bean na sociálnych sieťach baví tisíce fanúšikov

6.

Profimedia

7.

Profimedia

8.

Profimedia

9.

Profimedia

10.

Profimedia

Zdroj: Profimedia


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.