Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

Letisko je separátne univerzum, v ktorom pravidlá bežného sveta neplatia, a vďaka tejto skutočnosti sa ti všeličo prepečie. Napríklad si môžeš kúpiť pivo a bez jedinej výčitky ho naliať dole gágorom. O siedmej ráno.

Rovnako ho môžeš zapiť fľaškovou vodou, ktorá z nevysvetliteľných príčin zrazu stojí desať eur, a to je ešte údajne bez cla. A potom sa môžeš beztrestne natiahnuť na zemi krížom cez celú halu, vyložiť si nohy na kufor a trošku si schrupnúť. Znie to ako krásna vec, ten bezstarostný letiskový život, však? Áno, to aj je. Ale predsa len ti tam neprejde všetko…

Trpkým spôsobom na to prišiel aj tento osemdesiatročný tridsiatnik (počkaj si, za chvíľu to začne dávať zmysel). Ten sa snažil ilegálne prepašovať z Indie do New Yorku svoju maličkosť. 32-ročný muž teda vymyslel nepriestrelný plán… ktorý tak trochu prestrelila letisková ochranka.

Ind oblečený v bielej tunike a nohaviciach s obrovskými okuliarmi na nose a turbanom na hlave sa snažil vycestovať na dôchodcovský pas určitého 81-ročného muža. Na dôveryhodnosti mu mal pridať aj vozík, na ktorom sa pred letiskovú kontrolu v Naí Dillí dostavil. Avšak, aj napriek premakanému prestrojeniu to celé zlyhalo na vypnutej pleti. Ten kolagén, to je fakt sviňa.

Pracovníkom kontroly sa čosi nezdalo od samotného začiatku. Muž mal síce sivé vlasy aj sivú bradu, ale ich korienky boli však očividne tmavšie. A okrem toho tu boli ešte aj tie neexistujúce vrásky. „Tento človek určite nemal osemdesiat rokov. Mal mladícku pokožku,“ vyjadril sa vedúci pracovník letiskových bezpečnostných síl Shrikant Kishore pre CNN.

Keď zamestnanci požiadali muža, nech sa postaví, aby ho mohli prehľadať, odmietol. Údajne nemohol stáť. Ponúkli sa teda, že ho podoprú a až vtedy, keď mu došlo, že z tohto sa nevyvlečie, sa napokon neochotne postavil. A potom to už išlo dole vodou.

Netrvalo dlho a letisková kontrola zistila, kde je pravda a z 80-ročného starca sa vykľul muž v strednom veku menom Jayesh Patel. Toho nakoniec ochranka posunula imigračným úradom.

Zdroj: cnn.com


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.