Mladý muž sa snažil ilegálne odletieť do Ameriky. Prestrojil sa za dôchodcu

Jeho plán stroskotal hneď v úvode.

Zdroj: Belinda Fewings / Unsplash

Letisko je separátne univerzum, v ktorom pravidlá bežného sveta neplatia, a vďaka tejto skutočnosti sa ti všeličo prepečie. Napríklad si môžeš kúpiť pivo a bez jedinej výčitky ho naliať dole gágorom. O siedmej ráno.

Rovnako ho môžeš zapiť fľaškovou vodou, ktorá z nevysvetliteľných príčin zrazu stojí desať eur, a to je ešte údajne bez cla. A potom sa môžeš beztrestne natiahnuť na zemi krížom cez celú halu, vyložiť si nohy na kufor a trošku si schrupnúť. Znie to ako krásna vec, ten bezstarostný letiskový život, však? Áno, to aj je. Ale predsa len ti tam neprejde všetko…

Trpkým spôsobom na to prišiel aj tento osemdesiatročný tridsiatnik (počkaj si, za chvíľu to začne dávať zmysel). Ten sa snažil ilegálne prepašovať z Indie do New Yorku svoju maličkosť. 32-ročný muž teda vymyslel nepriestrelný plán… ktorý tak trochu prestrelila letisková ochranka.

Ind oblečený v bielej tunike a nohaviciach s obrovskými okuliarmi na nose a turbanom na hlave sa snažil vycestovať na dôchodcovský pas určitého 81-ročného muža. Na dôveryhodnosti mu mal pridať aj vozík, na ktorom sa pred letiskovú kontrolu v Naí Dillí dostavil. Avšak, aj napriek premakanému prestrojeniu to celé zlyhalo na vypnutej pleti. Ten kolagén, to je fakt sviňa.

Pracovníkom kontroly sa čosi nezdalo od samotného začiatku. Muž mal síce sivé vlasy aj sivú bradu, ale ich korienky boli však očividne tmavšie. A okrem toho tu boli ešte aj tie neexistujúce vrásky. „Tento človek určite nemal osemdesiat rokov. Mal mladícku pokožku,“ vyjadril sa vedúci pracovník letiskových bezpečnostných síl Shrikant Kishore pre CNN.

Keď zamestnanci požiadali muža, nech sa postaví, aby ho mohli prehľadať, odmietol. Údajne nemohol stáť. Ponúkli sa teda, že ho podoprú a až vtedy, keď mu došlo, že z tohto sa nevyvlečie, sa napokon neochotne postavil. A potom to už išlo dole vodou.

Netrvalo dlho a letisková kontrola zistila, kde je pravda a z 80-ročného starca sa vykľul muž v strednom veku menom Jayesh Patel. Toho nakoniec ochranka posunula imigračným úradom.

Zdroj: cnn.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 komických dôvodov, prečo ľudia dostali padáka


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME