Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Všetci máme radi srandu, no existujú ľudia, ktorí sú odvážnejší a vedia pranky posunúť na vyššiu úroveň. Dvojice v dlhodobom vzťahu poznajú všetky tie hrozné frázy typu: No čo, kedy zamiesite nejakého drobca? či rodičovské výčitky: Už máš 25, kedy chceš mať deti, to čakáš, kým umriem? Panebože, veď len včera si sa modlil nad tým, aby ti v robote po žúrke nedali fúkať a tvoja jediná starosť bola, či si dať na obed burger alebo radšej kurací vývar, aby si na meetingu neovracal to najdrahšie šéfove sako. Tvoja polovička polhodinu maturovala nad receptom cestovín zo sáčku na večeru, no nakoniec ste sa rozhodli zvoliť tekutú stravu. Proste ste šli na pivo a pokoj. A potom, že tieto tvory by mali vychovávať dieťa? To iste…

Máme pre vás však skvelú inšpiráciu ako využiť pivné brucho a presvedčiť rodičov, že deti by ešte nemali mať deti! Podobne to cítili 23-ročná Sheriden a 22-ročný Andy. Opakovane rodičov uisťovali, že deti neplánujú ešte ani náhodou, ale otravné pripomienky neutíchali. Preto rozmýšľali o pomste za ich nekonečné otázky.

mahsheriamor / twitter.com (https://twitter.com/mahsheriamor)

Sheriden je štíhlej postavy ale brucho vie vypučiť tak, že vyzerá ako tehotná. Keď to ukazovala Andymu v aute, odfotil ju a hodil na Snapchat. Zopár ľudí ho začalo bombardovať gratuláciami, a tak sa rozhodli vierohodnosť tejto fotky využiť na malý žartík. Vytvorili novú fotku s Andyho sestrou a hodili na Snap, kde si to mohol pozrieť aj jeho otec.

mahsheriamor / twitter.com (https://twitter.com/mahsheriamor)

Po zhliadnutí fotky v sekunde písal jeho sestre či si z nich robí p… srandu. Rozhodli sa to hrať až do konca a odpísali mu: Gratulujeme, budeš starým otcom! Bombardoval ich desiatkami hovorov a správ, no oni mu len poslali ďalšiu fotku.

mahsheriamor / twitter.com (https://twitter.com/mahsheriamor)

Po tom, ako sa im otec vyhrážal, nech mu povedia pravdu, a že Sheriden videl predvčerom v croptope zistili, že už asi stačilo. Andyho sestra mu prezradila, že namiesto jeho vnúčaťa ho čaká „food baby“. Keď pochopil, že sa len dobre napapala, veľmi sa nebavil a hneval sa. Koniec-koncov aspoň uznal, že táto banda klamárov by si na dieťa mala ešte chvíľu počkať.

Zdroj: unilad.co.uk
Titulná fotka: mahsheriamor / twitter.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.