Mladý pár si vystrelil z rodičov fingovaným tehotenstvom

„Milí moji, ja tu ale nebudem večne. Kedy mi chcete konečne dopriať vnúčence?“ *otrávené gúľanie očami*

Všetci máme radi srandu, no existujú ľudia, ktorí sú odvážnejší a vedia pranky posunúť na vyššiu úroveň. Dvojice v dlhodobom vzťahu poznajú všetky tie hrozné frázy typu: No čo, kedy zamiesite nejakého drobca? či rodičovské výčitky: Už máš 25, kedy chceš mať deti, to čakáš, kým umriem? Panebože, veď len včera si sa modlil nad tým, aby ti v robote po žúrke nedali fúkať a tvoja jediná starosť bola, či si dať na obed burger alebo radšej kurací vývar, aby si na meetingu neovracal to najdrahšie šéfove sako. Tvoja polovička polhodinu maturovala nad receptom cestovín zo sáčku na večeru, no nakoniec ste sa rozhodli zvoliť tekutú stravu. Proste ste šli na pivo a pokoj. A potom, že tieto tvory by mali vychovávať dieťa? To iste…

Máme pre vás však skvelú inšpiráciu ako využiť pivné brucho a presvedčiť rodičov, že deti by ešte nemali mať deti! Podobne to cítili 23-ročná Sheriden a 22-ročný Andy. Opakovane rodičov uisťovali, že deti neplánujú ešte ani náhodou, ale otravné pripomienky neutíchali. Preto rozmýšľali o pomste za ich nekonečné otázky.

mahsheriamor / twitter.com (https://twitter.com/mahsheriamor)

Sheriden je štíhlej postavy ale brucho vie vypučiť tak, že vyzerá ako tehotná. Keď to ukazovala Andymu v aute, odfotil ju a hodil na Snapchat. Zopár ľudí ho začalo bombardovať gratuláciami, a tak sa rozhodli vierohodnosť tejto fotky využiť na malý žartík. Vytvorili novú fotku s Andyho sestrou a hodili na Snap, kde si to mohol pozrieť aj jeho otec.

mahsheriamor / twitter.com (https://twitter.com/mahsheriamor)

Po zhliadnutí fotky v sekunde písal jeho sestre či si z nich robí p… srandu. Rozhodli sa to hrať až do konca a odpísali mu: Gratulujeme, budeš starým otcom! Bombardoval ich desiatkami hovorov a správ, no oni mu len poslali ďalšiu fotku.

mahsheriamor / twitter.com (https://twitter.com/mahsheriamor)

Po tom, ako sa im otec vyhrážal, nech mu povedia pravdu, a že Sheriden videl predvčerom v croptope zistili, že už asi stačilo. Andyho sestra mu prezradila, že namiesto jeho vnúčaťa ho čaká „food baby“. Keď pochopil, že sa len dobre napapala, veľmi sa nebavil a hneval sa. Koniec-koncov aspoň uznal, že táto banda klamárov by si na dieťa mala ešte chvíľu počkať.

Zdroj: unilad.co.uk
Titulná fotka: mahsheriamor / twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Študentka si objednala donášku, len preto, aby jej kuriér pomohol zabiť pavúka

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME