Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 23.9.2023
sk
Zdenka
cz
Berta
, Bertina

Mladý Slovák sa mal stať kňazom, zneužil však dvoch chlapcov. Najskôr im dal drogu, potom 25 eur a toluén

Nekalé túžby boli silnejšie ako jeho viera v Boha.


Ako informoval denník Korzár, polícia obvinila 28-ročného Dávida B. vo veci zločinu sexuálneho zneužívania a zločinu šírenia toxikománie. V čase skutku bol zamestnancom Košickej arcidiecézy, dokonca pôsobil aj ako diakon v prešovskej farnosti. Trestné stíhanie sa začalo ešte minulý rok, okresná prokuratúra vyšetrovanie uzavrela v máji a spis odstúpila súdu.

Dávid sa mal podľa Korzára prehrešiť voči dvom chlapcom, pričom jeden z nich bol neplnoletý. Všetko sa malo stať minulé leto v Moldave nad Bodvou. „Dávid mal na odstavnej ploche istej spoločnosti sexuálne zneužiť 13-ročného Rolanda. Okrem Rolanda tam vlastným autom údajne priviezol aj jeho 19-ročného kamaráta Olivera,“ uviedla TV Markíza.

Toluén a 25 eur za protislužbu

Do igelitového vrecka im mal naliať toluén, ktorý inhalovali. Budúci kňaz si mal v tom čase podľa obžaloby stiahnuť nohavice a vyzval Rolanda, aby sa vyzliekol. Najskôr ho mal ohmatávať a potom vykonať orálny sex. Úlohy si podľa obžaloby vymenili. Chlapcovi mal za to dať 25 eur a toluén. Dávid povedal, že nevedel, že nie sú plnoletí, a drogy ani toluén im neponúkal. Roland tvrdí, že to urobil pre peniaze.

Aj druhý mladík polícii opísal podobný priebeh stretnutia. Ako ďalej uvádza TV Markíza, Dávida krátko po čine nachytali policajti. Vyťahoval si nohavice, no tvrdil, že bol vykonať potrebu a oni ho nechali odísť. Vtedy si všimli na zemi pohodené tričká a v kríkoch objavili chlapcov.

Obaja sa polícii priznali, že sa tam ukryli na pokyn človeka, ktorého práve nechali odísť. „Povedali, že ich naložil do auta s prísľubom, že im dá za orálny sex 20 eur. Opísali aj inhalovanie toluénu. Súčasťou spisu je kamerový záznam, ktorý miesto činu zachytáva. V prípade uznania viny hrozí Dávidovi 10-ročné väzenie,“ priblížila TV Markíza.

polícia, auto, Slovensko, krimi, prípad
TASR

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.