Mladý slovenský huslista sa rozhodol potešiť ľudí v karanténe nevídaným spôsobom

Filip Jančík šíri radosť neobyčajnými predstaveniami.

Zdroj: Filip Jančík

Kvôli epidémii koronavírusu sa veľa hudobníkov ocitlo v nezávideniahodnej situácii. Medzi tými, ktorí museli zrušiť očakávané koncertné turné, je aj fenomenálny mladý huslista Filip Jančík.

Ako Filip ukázal už veľakrát, kreativita je jeho silnou stránkou a vždy dokáže prekvapiť niečím novým. Mnoho umelcov sa momentálne svojich fanúšikov snaží potešiť koncertmi vysielanými zo svojich obývačiek, ale Filip sa aj tentoraz dokázal vynájsť a zašiel ešte o krok ďalej.

EMEFKA

Obyvatelia internátov Policajnej akadémie, ktoré sa zmenili na karanténne centrum, neverili vlastným očiam a ušiam – dnes po pätnástej hodine ich priamo pod ich oknami čakala parádna hudobná šou. V repertoári Filipa Jančíka nechýba klasická hudba, soundtracky z filmov a ani najobľúbenejšie slovenské piesne.

Dnešné predstavenie je len prvým z koncertov, ktorým sa huslista snaží svojim fanúšikom vynahradiť odložené vystúpenia. Takéto alternatívne „pouličné turné“ je niečím úplne nevídaným. Sami ľudia budú môcť hlasovaním na stránke podoknom.sk rozhodnúť o tom, kam zavíta Filip najbližšie.

podoknom.sk

Zapojením sa do hlasovania má človek šancu vyhrať zaujímavé ceny a atraktívny merch bude Filip rozdávať aj priamo na vystúpeniach. Muzikant hovorí, že svojimi predstaveniami chce potešiť ľudí, ktorí ostali doma. Vyvolať pozitívne emócie po dlhých dňoch bez sociálneho života, ktorý nám všetkým chýba.

Filip Jančík má vo svojich 27 rokoch rozbehnutú kariéru, ktorú mu môžu závidieť aj starí harcovníci. S husľami začal ako šesťročný, neskôr sa jeho pôsobiskom a domovom stala Viedeň. Popradčan má za sebou spolupráce s hviezdami, ako Karel Gott či Avril Lavigne. So svojimi vystúpeniami precestoval celý svet a na Slovensku sú jeho koncerty pravidelne totálne vypredané.

EMEFKA
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
15
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Párik si kráti čas v karanténe pretváraním známych scén z filmov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME