Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Kvôli epidémii koronavírusu sa veľa hudobníkov ocitlo v nezávideniahodnej situácii. Medzi tými, ktorí museli zrušiť očakávané koncertné turné, je aj fenomenálny mladý huslista Filip Jančík.

Ako Filip ukázal už veľakrát, kreativita je jeho silnou stránkou a vždy dokáže prekvapiť niečím novým. Mnoho umelcov sa momentálne svojich fanúšikov snaží potešiť koncertmi vysielanými zo svojich obývačiek, ale Filip sa aj tentoraz dokázal vynájsť a zašiel ešte o krok ďalej.

EMEFKA

Obyvatelia internátov Policajnej akadémie, ktoré sa zmenili na karanténne centrum, neverili vlastným očiam a ušiam – dnes po pätnástej hodine ich priamo pod ich oknami čakala parádna hudobná šou. V repertoári Filipa Jančíka nechýba klasická hudba, soundtracky z filmov a ani najobľúbenejšie slovenské piesne.

[fvplayer id=“14″]

Dnešné predstavenie je len prvým z koncertov, ktorým sa huslista snaží svojim fanúšikom vynahradiť odložené vystúpenia. Takéto alternatívne „pouličné turné“ je niečím úplne nevídaným. Sami ľudia budú môcť hlasovaním na stránke podoknom.sk rozhodnúť o tom, kam zavíta Filip najbližšie.

podoknom.sk

Zapojením sa do hlasovania má človek šancu vyhrať zaujímavé ceny a atraktívny merch bude Filip rozdávať aj priamo na vystúpeniach. Muzikant hovorí, že svojimi predstaveniami chce potešiť ľudí, ktorí ostali doma. Vyvolať pozitívne emócie po dlhých dňoch bez sociálneho života, ktorý nám všetkým chýba.

Filip Jančík má vo svojich 27 rokoch rozbehnutú kariéru, ktorú mu môžu závidieť aj starí harcovníci. S husľami začal ako šesťročný, neskôr sa jeho pôsobiskom a domovom stala Viedeň. Popradčan má za sebou spolupráce s hviezdami, ako Karel Gott či Avril Lavigne. So svojimi vystúpeniami precestoval celý svet a na Slovensku sú jeho koncerty pravidelne totálne vypredané.

EMEFKA

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť