Nedeľa 2.10.2022
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Modelka má viac ako 600 tetovaní. Nechala si potetovať aj oči a dočasne prišla o zrak

Svoje rozhodnutia vraj neľutuje.


Aký je tvoj vzťah k tetovaniam? Niektorí by si žiadne nikdy nedali, iní ich majú hneď niekoľko. Dnes už nenájdeme asi nikoho, kto by sa nad nimi pohoršoval. Niektorí ľudia ale svoju vášeň pre tetovania dokážu nechať zájsť až do extrému.

Ako píše portál LADbible, podobným prípadom je 27-ročná modelka Amber Luke z austrálskeho mesta Brisbane, ktorá má potetované takmer celé telo. 98 % jeho plochy tak zdobia rôzne symboly či písmená. Amber na tetovania minula viac ako 250-tisíc libier (viac ako 295-tisíc eur).

To však ešte stále nie je onen spomínaný extrém. Amber sa totiž rozhodla, že si nechá potetovať aj očné bielka. Procedúra sa však nepodarila podľa plánov a Amber bola celé tri týždne nevidomá. Jej fanúšikovia ju na sociálnych sieťach prosili, aby s tetovaniami už prestala, ale ona si nedala povedať.

Tvrdí, že svoje rozhodnutia neľutuje a že tetovania „stáli za to“. Amber ich má na sebe viac ako 600 a priznala, že si jej vášeň začína vyberať daň na jej zdraví. Okrem občasnej straty zraku trpí aj záchvatmi.

Tetovania aj rôzne chirurgické vylepšenia

„Je to už päť rokov, čo som na tri týždne stratila zrak,“ zaspomínala si. „Bola som odkázaná na starostlivosť od druhých a musela som vydržať štyri injekcie do každej očnej buľvy. Po každej z nich som dva dni plakala modré slzy.“

Okrem tetovaní investovala nemalé peniaze aj do rôznych vylepšení svojho tela. prsné implantáty a tiež výplň líc a pier. Nechala si tiež rozrezať jazyk na dve časti, kvôli čomu strávila niekoľko dní v neznesiteľnej bolesti. Táto skúsenosť ju vraj takmer odradila od ďalších plastík, ale zrejme nedokázala odolávať dlho.

Ako sme ale napísali, svoje rozhodnutia neľutuje a stále vraj pociťuje rovnakú „eufóriu a pokoj“, ako keď si dala spraviť svoje prvé tetovanie. „Stále to tak cítim. Tú pýchu a radosť. Je to úžasné,“ zakončila.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť