Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 2.10.2023
sk
Levoslav
cz
Olívie, Oliver
, Olivia

Modelka má viac ako 600 tetovaní. Nechala si potetovať aj oči a dočasne prišla o zrak

Svoje rozhodnutia vraj neľutuje.


Aký je tvoj vzťah k tetovaniam? Niektorí by si žiadne nikdy nedali, iní ich majú hneď niekoľko. Dnes už nenájdeme asi nikoho, kto by sa nad nimi pohoršoval. Niektorí ľudia ale svoju vášeň pre tetovania dokážu nechať zájsť až do extrému.

Ako píše portál LADbible, podobným prípadom je 27-ročná modelka Amber Luke z austrálskeho mesta Brisbane, ktorá má potetované takmer celé telo. 98 % jeho plochy tak zdobia rôzne symboly či písmená. Amber na tetovania minula viac ako 250-tisíc libier (viac ako 295-tisíc eur).

To však ešte stále nie je onen spomínaný extrém. Amber sa totiž rozhodla, že si nechá potetovať aj očné bielka. Procedúra sa však nepodarila podľa plánov a Amber bola celé tri týždne nevidomá. Jej fanúšikovia ju na sociálnych sieťach prosili, aby s tetovaniami už prestala, ale ona si nedala povedať.

Tvrdí, že svoje rozhodnutia neľutuje a že tetovania „stáli za to“. Amber ich má na sebe viac ako 600 a priznala, že si jej vášeň začína vyberať daň na jej zdraví. Okrem občasnej straty zraku trpí aj záchvatmi.

Tetovania aj rôzne chirurgické vylepšenia

„Je to už päť rokov, čo som na tri týždne stratila zrak,“ zaspomínala si. „Bola som odkázaná na starostlivosť od druhých a musela som vydržať štyri injekcie do každej očnej buľvy. Po každej z nich som dva dni plakala modré slzy.“

Okrem tetovaní investovala nemalé peniaze aj do rôznych vylepšení svojho tela. prsné implantáty a tiež výplň líc a pier. Nechala si tiež rozrezať jazyk na dve časti, kvôli čomu strávila niekoľko dní v neznesiteľnej bolesti. Táto skúsenosť ju vraj takmer odradila od ďalších plastík, ale zrejme nedokázala odolávať dlho.

Ako sme ale napísali, svoje rozhodnutia neľutuje a stále vraj pociťuje rovnakú „eufóriu a pokoj“, ako keď si dala spraviť svoje prvé tetovanie. „Stále to tak cítim. Tú pýchu a radosť. Je to úžasné,“ zakončila.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.