Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Modelka sa snaží na OnlyFans vyzbierať 20 miliónov. Chce si splniť netradičný sen

Vskutku netradičná investícia.


Keby si mal veľa peňazí, na čo by si ich minul? Dom, auto, dovolenka, oblečenie alebo drahé reštaurácie. A čo tak futbalový klub? Možno to neznie tak zvláštne, ale čo ak to chce spraviť žena, ktorá sa živí modelingom?

Daniella Chavez pracuje pre Playboy a aktuálne sa snaží kúpiť čilský klub O’Higgins FC. Ten má sídlo v modelkinom rodnom meste Rancagua, ktoré sa nachádza južne od Santiaga. Pôsobí v tamojšej najvyššej lige a je Daniellinou srdcovkou. A stojí „len“ 20 miliónov dolárov. 

Je neuveriteľné, že sa jej podarilo zarobiť už takmer polovicu vďaka stránke OnlyFans len za pár týždňov. Má to však jeden háčik. Súčasní majitelia klubu nie sú nadšení, že práve ona je tá, ktorá má o klub záujem. Aj keď na to na prvý pohľad nevyzerá, niekoľkokrát vedenie kritizovala a nepáči sa jej, ako klub funguje.

Niečo podobné už urobila

Pre čilskú rozhlasovú stanicu ADN povedala: „Verím, že s mojím manažérskym tímom dokážeme veci robiť lepšie a vrátime do Rancaguy víťazný tím s ambíciami.“ Navyše, nejaké korunky už nahádzala aj treťoligového klubu v rovnakom meste. Teraz chce však investovať omnoho viac.

Samotný klub vydal na svojom oficiálnom webe vyhlásenie, kde sa dištancoval od neoficiálnych rečí, ktoré sa šíria internetom. Chavez však klub chce zrejme za každú cenu a verí, že sa jej to podarí. Keď bude mať 20 miliónov, nenechá sa ničím odradiť. Asi sa riadi heslom, že si treba ísť za svojím snom. Veď každý máme nejaké. Niektorí z nás možno o niečo lacnejšie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť