Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

32-ročná Amy Kupps pôvodne pracovala ako učiteľka dejepisu, avšak napokon sa rozhodla skúsiť šťastie ako modelka na populárnej stránke OnlyFans. Tam sa jej síce začalo celkom dariť, ale ako píše aj portál LADbible, má to aj svoje negatíva.

Amy sa napríklad zverila, že si nedokáže nájsť nejakú konvenčnejšiu prácu. Prečo? Vraj je príliš atraktívna. „To, že som príťažlivá, som vždy vnímala ako istý problém,“ povedala. „Lenže teraz mám väčšie sebavedomie, a tak mám pocit, že sa ma muži na pohovoroch boja.“

Spomenula tiež pohovor, pri ktorom sa jej nadriadený manažér neustále pozeral na prsia, potil sa, koktal a nedokázal jej ani položiť tie správne otázky. „Po chvíli sa zdvihol s tým, že musí ísť na toaletu. A keď vstal, videla som, že má obrovskú erekciu,“ dodala Amy. „Keď sa vrátil, ukončil pohovor s tým, že na pozíciu nie som dostatočne kvalifikovaná, ale že by som mala skúsiť modeling. Vraj by som v ňom bola dobrá.“

Okrem modelingu chce aj tradičnejšiu prácu

Dodala tiež, že práca pre OnlyFans ju baví, avšak rada by mala aj nejaký tradičnejší džob. Hlavný dôvod je ten, že potrebuje platiť zdravotné poistenie. Ako učiteľka už nepôsobí, keďže škole boli tŕňom v oku práve jej aktivity na OnlyFans. Každý nový pohovor však prebieha skoro rovnako.

„Vždy, keď mám pohovory s mužmi, začnú koktať a napokon sa ospravedlnia a odídu, alebo na mňa len zízajú,“ povedala modelka. Dodala ale, že jej vlastne dodáva na sebavedomí, že má jej telo na chlapov taký efekt. „Je to takmer akoby som ich zakliala nejakým kúzlom,“ podotkla.


Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.